وبلاگ / زندگی به سبک لاکچری / "شرکت EHang"؛ پیشرو در ساخت وسیله نقلیه خودران هوایی (AAV)

"شرکت EHang"؛ پیشرو در ساخت وسیله نقلیه خودران هوایی (AAV)

"شرکت EHang" (مستقر در چین) در ساخت وسیله نقلیه خودران هوایی (AAV) در جهان پیشرو می باشد. از اواخر سال 2019،EHang در لیست Nasdaq (نزدک؛ بازار بورس سهام در آمریکا) به ثبت رسیده است. همچنین در اوایل سال 2020 اولین جواز پرواز ویژه خود را از اداره کل هوانوردی فدرال (FAA) دریافت نمود سپس اولین پرواز آزمایشی خود را با Ehang 216 در خاک آمریکا انجام داد. Ehang اظهار دارد که با تعدادی از شرکای اروپایی از جمله DHL ،Vodafone ،FACC و ProSiebenSat.1 Media همکاری های راهبردی برقرار کرده است.   

 

 

 

 

 

 

 

شرکت EHang تاییدیه اولین عملیات خلبانیِ تجاری جهان برای AAV (وسیله نقلیه خودران هوایی) مسافربری با کاربری لجستیک های هوایی را کسب کرد. این شرکت در صنایع گوناگون خدماتی را با محصولات AAV و راهکار های تجاری در اختیار مشتریان قرار می دهد؛ جابه جایی هوایی (شامل حمل و نقل مسافر و لجستیک)، مدیریت شهر هوشمند و راهکارهای رسانه ای هوایی. تکنولوژی پرواز خودران، احتمال خرابی یا نقص حاصل از خطاهای انسانی را از بین می برد. بدون هیچ نگرانی درباره کنترل یا عملکرد هواپیما، مسافران می توانند فقط بنشینند و از سفر لذت ببرند.  

 

 

 

 

 

 

 

 

سیستم ایمنی Fail-Safe می تواند بر روی هر وسیله هوابرد نظارت کند و اطلاعات مربوط به وضعیت عملکرد و سلامت خود را جمع آوری کرده سپس این اطلاعات را به سیستم کنترل و فرمان بازگرداند. در صورت بروز هرگونه شرایط غیر عادی، هموارترین مسیر براساس الگوریتم منطقی از پیش تعیین شده، انتخاب و اجرا خواهد شد تا در امنیت مسافران را به مقصد برساند. Ehang 216 دارای دو صندلی با 16 موتور الکتریکی و پروانه، وزن خالی 360 کیلوگرم و ظرفیت بارگیری 260 کیلوگرم می باشد. بُرد آن می بایست 35 کیلومتر با حداکثر سرعت 130 کیلومتر بر ساعت باشد. این هواپیما در سریع ترین زمان در مدت یک ساعت با برق 220 یا 380 ولت شارژ می شود.  

 

 

 

 

 


منابع:

www.ehang.com

www.electrichunter.com

www.toptenteh.com

 

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2017 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.