اصفهان

اصفهان

اصفهان شهری است تاریخی و توریستی که در قسمت مرکزی ایران واقع می باشد. ایرانیان آن را نصف جهان می نامند. از نظر جمعیت بعد تهران و مشهد می توان آنرا سومین شهر بزرگ و پر جمعیت در ایران به شمار آورد. اصفهان که در کنار زاینده قرار گرفته است به عنوان یک مرکز توریستی مهم و همچنین مرکز تاریخی، فرهنگی و اقتصادی در ایران می باشد.

 این شهر زیبا دارای آب و هوای معتدل و فصل های منظم است. از جمله آثار شگفت انگیز معماری و جاذبه های گردشگری این شهر عبارتند از: سی و سه پل، عمارت چهل ستون، میدان امام (نقش جهان)، کاخ هشت بهشت، مدرسه چهار باغ، بلوار چهار باغ، پل خواجو(شاهی)، پل شهرستان، پل مارنان، کلیسای وانک، منار جنبان، آتشگاه، بازار قدیمی قیصریه، مسجد شیخ لطف الله، مسجد امام(شاه)، عمارت عالی قاپو، کوه صفه و... .

جستجوی املاک مجاور


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.