کاشان

کاشان

شهر کاشان در بخش شمالی استان اصفهان، ایران واقع می باشد. قرارگیری این شهر در میان بیابانهای عظیم و خشک و همچنین واحه و فضاهای سبز، یک موقعیت متضاد جغرافیایی ایجاد کرده که باعث جذابیت آن شده است. این شهر دارای بناهای باشکوه قرن نوزدهم می باشد که در دوران قاجار ساخته شده است. از جمله بناهای معماری شگفت انگیز و جاذبه های این شهر می توان به خانه طباطبائی ها، خانه عامری ها، خانه عباسیان، خانه بروجردی ها، مسجد آقا بزرگ، باغ فین، حمام سلطان امیر احمد، بازار سنتی کاشان، شهر زیرزمینی نوش آباد، تپه سیلک، روستای ابیانه، کویرمرنجاب و دریاچه نمک، آبشار نیاسر و... اشاره کرد.

این شهر دارای آب و هوای معتدل و فصول معمولی می باشد. بهترین زمان سفر به کاشان، در هنگام برگزاری جشنواره گلاب گیری در فصل بهار می باشد، دقیقا هنگامیکه بوته های گل رز شکوفه داده اند. بازار سر پوشیده کاشان دارای یک فضای سنتی مملو از انواع محصولات و صنایع دستی این شهرمی باشد. سوغات کاشان را می توان به دو دسته خوراکی های سنتی از قبیل گلاب وعرقیجات گیاهی، باقلوا، شیرینی های سنتی کاشان و... و همچنین صنایع دستی مانند فرش، شعر بافی، سفال، گیوه و... تقسیم نمود.
 

جستجوی املاک مجاور


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.