دیالما براون

درباره دیالما براون

کمپانی جوان و تاثیرگذاردیالما براون در سال  2007 بر پایۀ تجربۀ گروه مارکی که در زمینۀ آشپزخانه از پیش گامان بین المللی بوده است، در ایتالیا و سایر نقاط دنیا تأسیس شده است. سبک زندگی دیالما براون با تنوع بسیار به سوی گذشته و آینده گام برداشته و با سبک های کانتری، وینتیج و صنعتی به فضاهای داخلی حس زندگی می بخشد. دیالما براون یک راه اصیل برای تجربه کردن خانه است متشکل از سبک هایی که باعث ایجاد هماهنگی کامل و درعین حال کنتراست غیر منتظره می شود. احساسات خالص را با گرمای چوب و سرمای فلز به همراه قطعاتی که خلاقانه طراحی شده اند به راحتی انتقال می دهد و نتایج مطالعۀ رنگ ها و اشکال که از سال ها تجربه و تحقیق حاصل شده، در تمامی طراحی های آنها قابل مشاهده است.

شرکت آسان تجارت برادران با 22 سال سابقه در امر تجارت با اخذ نمایندگی انحصاری از سال 1390 افتخار شراکت با کمپانی دیالما براون از ایتالیا را داشته و در امر توسعۀ این سبک در ایران نقش به سزایی داشته است.

برندهای دیالما براون


مارکی کوچینه

بدون شک ایتالیایی ها در زمینه ی هنر آشپزی و طراحی در مقیاس جهانی صاحب سخن هستند.در آشپزخانه های مارکی می توان تلفیق این تبحر را با چاشنی خلاقیت بی نظیر ایتالیایی تجربه کرد. کمپانی مارکی  از سال 1977 با تعهد به ارائه ی بهترین کیفیت در طراحی و ساخت به شما فرصت می دهد تا حاصل خدمت صنعت به سنت را احساس کنید.

مارکی کوچینه

تماس با دیالما براون


آدرس: تهران، خیابان ولنجک، نبش کوچه هفتم

تلفن: 02126802701 (98+)

فکس: 02126802707 (98+)

وب سایت:  www.dialmabrown.it

اینستاگرام: Dialmabrown.ir

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.