نوآ استودیو

درباره نوآ استودیو

شرکت نوآ استودیو ارائه دهنده خدماتی خاص و ویژه در طراحی داخلی، برای پروژه های تجاری و مسکونی می باشد. همچنین این شرکت عرضه کننده انحصاری محصولات برندهای ون اگموند (مجسمه های نور پردازی شده)، موویی و فرش های موویی در ایران می باشد. این شرکت در سال 2013 در شهر تهران تاسیس شد. در حال حاضر فعالیت های این شرکت عمدتاً بر روی پروژه هایی که نیازمند فضاهای بزرگ و منحصر به فرد هستند، متمرکز شده است. در نتیجه این شرکت فعالانه بر اساس برنامه ریزی هایی با پتانسیل بسیار قوی فعالیت می کند و ماموریت آن، توسعه شرکت از طریق معرفی مارک های معروف به منظور ترویج فرهنگ جدید روشنایی و مبلمان مدرن در ایران، با شیوه زندگی مدرن است.

برندهای نوآ استودیو


موویی

این شرکت که در سال 2001 توسط مارسل واندرز و کاسپر ویسرز تاسیس شد، بر اساس واژه هلندی به معنی "زیبا" نامگذاری شده است. سومین حرف “O” در نام این برند، برای تاکید بر زیبایی و منحصر به فرد بودن تکرار شده است. بیش از ده سال است که برند موویی با طرح های خلاقانه و معروف خود، در این صنعت تاثیرگذار بوده است. موویی با استفاده از ترکیب بندی های منحصر به فرد نورپردازی، مبلمان و لوازم جانبی، که متمایزتر از طراحی های داخلی معمول می باشد، محیط هایی خلق می کند که با الهام از الگوها و رنگ های متنوع و مناسب برای هر فضایی، تزئین شده اند و باعث می شود که افراد با سنین، فرهنگ ها و شخصیت های گوناگون، از فضای خانه خود نهایت لذت را ببرند.

ون اگموند

برند ون اگموند یک برند هلندی و متخصص بین المللی در زمینه محصولات نورپردازی دست ساز می باشد. این برند و استودیو آن در سال 1989 توسط ویلیام براند و آنت ون اگموند، دو هنرمند پیشگام در این صنعت، با هدف خلق آثار هنری بدون هیچ محدودیتی، تاسیس شد. آنها بر این باورند که فضاها و همچنین افراد، سزاوار مجسمه های نورپردازی شده ای هستند که موجب برانگیختن احساسات آن ها می شود و به آن ها شخصیت می بخشد. دفتر مرکزی این برند تجاری در ناردن، هلند واقع شده است، و در بیش از 60 کشور جهان فعالیت می کنند و دارای طیف وسیعی از مشتریان می باشند. تعدادی از برندهای برجسته مانند شوپارد، نوهاووس و لویی ویتان، از مجسمه های نورپردازی شده ون اگموند به عنوان بخشی از هویت فروشگاه های خود استفاده می کنند.

موویی

ون اگموند

تماس با نوآ استودیو


آدرس: تهران، ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، پلاک 2372

تلفن: 02185970 (98+)

وبسایت: www.noastudio.ir

اینستاگرام: noastudio.ir

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.