ساختمان سرو

ساختمان سرو

ساختمان مسکونی سرو در زمینی به مساحت 880 متر مربع، با زیر بنای 4640 متر مربع در 7 طبقه (5 طبقه روی همکف و 1 طبقه زیر زمین) شامل 20 واحد مسکونی (135 الی 182 متر مربع) و 35 واحد پارکینگ، در کاشان در حال احداث می باشد.

اطلاعات عمومی

موقعیت: کاشان

مالک: بخش خصوصی

آرشیتکت: بهزاد حیدری، شیرین صمدیان

طبقات: 7

تعداد واحدهای مسکونی: 20

مساحت واحدها (مترمربع): 135 الی 182

امکانات

استخر

سالن ورزشی

و ...

درباره کاشان

شهر کاشان در بخش شمالی استان اصفهان، ایران واقع می باشد. قرارگیری این شهر در میان بیابانهای عظیم و خشک و همچنین واحه و فضاهای سبز، یک موقعیت متضاد جغرافیایی ایجاد کرده که باعث جذابیت آن شده است. این شهر دارای بناهای باشکوه قرن نوزدهم می باشد که در دوران قاجار ساخته شده است. از جمله بناهای معماری شگفت انگیز و جاذبه های این شهر می توان به خانه طباطبائی ها، خانه عامری ها، خانه عباسیان، خانه بروجردی ها، مسجد آقا بزرگ، باغ فین، حمام سلطان امیر احمد، بازار سنتی کاشان، شهر زیرزمینی نوش آباد، تپه سیلک، روستای ابیانه، کویرمرنجاب و دریاچه نمک، آبشار نیاسر و... اشاره کرد.

اطلاعات بیشتر

جستجوی املاک بیشتر


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.