مرکز خرید ارگ

مرکز خرید ارگ

مرکز خرید ارگ در زمینی به مساحت 10500 متر مربع، با زیر بنای 78000 متر مربع در 10 طبقه (3 طبقه روی زمین و 6 طبقه زیر زمین) شامل 200 واحد تجاری (10 ~ 340 مترمربع) و 1040 واحد پارکینگ، در میدان تجریش تهران احداث گردیده است.

اطلاعات عمومی

موقعیت: میدان تجریش، تهران

مالک: شرکت صبا میهن

آرشیتکت : علیرضا شرافتی

طبقات: 10

واحد های تجاری: 200 (10 ~ 340 مترمربع)

امکانات

  • روف گاردن
  • سینما
  • فودکورت
  • شهر کتاب
  • کارواش
  • و ...

 

درباره شهر تهران

  شهر تهران بیست و هفتمین شهر بزرگ دنیا  و بیست و پنجمین شهر در جهان از نظر جمعیت می باشد. این شهر پایتخت ایران است و از لحاظ جغرافیایی در شمال ایران و جنوب دامنه رشته کوههای البرز واقع شده است. بلند ترین نقطه این شهر به 2000 متر بالاتر از سطح دریا در شمال و 1050 متر در جنوب می رسد .تهران از شمال به مناطق کوهستانی و از جنوب به مناطق کویری می رسد که همین امر باعث می شود که تهران در مناطق شمالی دارای آب و هوایی سرد و خشک و در مناطق جنوبی دارای آب و هوایی گرم و خشک باشد. زبان اصلی و بومی در تهران فارسی است و اکثر مردم به زبان فارسی با لهجه تهرانی صحبت می کنند.

اطلاعات بیشتر

جستجوی املاک بیشتر


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.