ویلا خشت باف

ویلا خشت باف

ویلا خشت باف در زمینی به مساحت 580 متر مربع با زیر بنای 912 متر مربع در شهرک غرب، تهران واقع می باشد. این ویلا شامل یک ساختمان 4 طبقه (2 طبقه روی زمین و 2 زیرزمین) و 4 واحد پارکینگ می باشد.

اطلاعات عمومی

موقعیت: تهران، شهرک غرب

آرشیتکت: دفتر معماری ایماژ

مالک: بخش خصوصی

طبقات: 4

مساحت (مترمربع): 200

امکانات

استخر شنا،

جکوزی،

سونای بخار،

رختکن،

سالن ورزشی،

سالن رقص،

میز باربیکیو،

حمام آفتاب،

سالن استراحت،

و ...

درباره شهر تهران

  شهر تهران بیست و هفتمین شهر بزرگ دنیا  و بیست و پنجمین شهر در جهان از نظر جمعیت می باشد. این شهر پایتخت ایران است و از لحاظ جغرافیایی در شمال ایران و جنوب دامنه رشته کوههای البرز واقع شده است. بلند ترین نقطه این شهر به 2000 متر بالاتر از سطح دریا در شمال و 1050 متر در جنوب می رسد .تهران از شمال به مناطق کوهستانی و از جنوب به مناطق کویری می رسد که همین امر باعث می شود که تهران در مناطق شمالی دارای آب و هوایی سرد و خشک و در مناطق جنوبی دارای آب و هوایی گرم و خشک باشد. زبان اصلی و بومی در تهران فارسی است و اکثر مردم به زبان فارسی با لهجه تهرانی صحبت می کنند.

اطلاعات بیشتر

جستجوی املاک بیشتر


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.