ساقدوش رزیدنس

ساقدوش رزیدنس

مجتمع مسکونی ساقدوش در زمینی به مساحت 7000  متر مربع و با زیر بنای کل 30000 متر مربع در منطقه شمس آباد، تهران در حال احداث می باشد. این مجتمع در 13 طبقه (9 طبقه مسکونی روی همکف و 3 طبقه زیرزمین) شامل 63 واحد آپارتمان مسکونی (80 و 90 و 120 مترمربع) و 196 واحد پارکینگ می باشد.

اطلاعات عمومی

موقعیت: شمس آباد، تهران

مالک: بخش خصوصی

آرشیتکت: افشین حجت

طبقات: 13

تعداد واحدهای مسکونی: 36

مساحت واحدها (مترمربع): 80 - 90 - 120

امکانات

استخر

سالن ورزشی

کافی شاپ

بام سبز

و...

درباره شهر تهران

  شهر تهران بیست و هفتمین شهر بزرگ دنیا  و بیست و پنجمین شهر در جهان از نظر جمعیت می باشد. این شهر پایتخت ایران است و از لحاظ جغرافیایی در شمال ایران و جنوب دامنه رشته کوههای البرز واقع شده است. بلند ترین نقطه این شهر به 2000 متر بالاتر از سطح دریا در شمال و 1050 متر در جنوب می رسد .تهران از شمال به مناطق کوهستانی و از جنوب به مناطق کویری می رسد که همین امر باعث می شود که تهران در مناطق شمالی دارای آب و هوایی سرد و خشک و در مناطق جنوبی دارای آب و هوایی گرم و خشک باشد. زبان اصلی و بومی در تهران فارسی است و اکثر مردم به زبان فارسی با لهجه تهرانی صحبت می کنند.

اطلاعات بیشتر

جستجوی املاک بیشتر


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.