بوتیک مال ملل

بوتیک مال ملل

بوتیک مال ملل در زمینی با مساحت 2000 متر مربع با زیر بنای 3600 متر مربع در 9 طبقه (4 طبقه روی همکف و 4 طبقه زیرزمین) مشتمل بر 50 واحد تجاری (از 20 الی 500 مترمربع) و 2 رستوران (هر کدام 800 مترمربع) و 140 واحد پارکینگ برای مالکین و مراجعین درمنطقه الهیه در حال احداث می باشد.

اطلاعات عمومی

موقعیت: الهیه، تهران

مالک: بخش خصوصی

آرشیتکت: حسین راحمی نژاد

طبقات: 9

تعداد واحدهای تجاری: 50 واحد

مساحت واحدها (مترمربع): 20 الی 500 متر مربع

امکانات

سیستم های سرمایش و گرمایش مدرن

سیستم اطفاء و اعلام حریق

سیستم ذخیره آب

هوشمند سازی موتورخانه مرکزی

برق اضطراری

آنتن و ماهواره مرکزی و اینترنت بی سیم

درباره شهر تهران

  شهر تهران بیست و هفتمین شهر بزرگ دنیا  و بیست و پنجمین شهر در جهان از نظر جمعیت می باشد. این شهر پایتخت ایران است و از لحاظ جغرافیایی در شمال ایران و جنوب دامنه رشته کوههای البرز واقع شده است. بلند ترین نقطه این شهر به 2000 متر بالاتر از سطح دریا در شمال و 1050 متر در جنوب می رسد .تهران از شمال به مناطق کوهستانی و از جنوب به مناطق کویری می رسد که همین امر باعث می شود که تهران در مناطق شمالی دارای آب و هوایی سرد و خشک و در مناطق جنوبی دارای آب و هوایی گرم و خشک باشد. زبان اصلی و بومی در تهران فارسی است و اکثر مردم به زبان فارسی با لهجه تهرانی صحبت می کنند.

اطلاعات بیشتر

جستجوی املاک بیشتر


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.