برج های دوقلوی میکا

برج های دوقلوی میکا

برج های دوقلوی میکا در زمینی به مساحت 5843  متر مربع با زیر بنای 52292 متر مربع دراتوبان باکری (تهران) در حال احداث می باشد. این مجتمع در 22 طبقه (17 طبقه مسکونی روی همکف و 4 طبقه زیر زمین) شامل 195 واحد آپارتمان مسکونی در متراژهای 227 ~ 73 متر مربع، 1 واحد تجاری به مساحت 672 متر مربع و همچنین 364 واحد پارکینگ می باشد.

اطلاعات عمومی

موقعیت: بلوار تعاون

مالک: شرکت میکا

آرشیتکت: شرکت مهندسین مشاور آتک و شهاب علیدوست

طبقات: 22

تعداد واحدهای مسکونی: 195

مساحت واحدها (مترمربع): 73 ~ 227

امکانات

استخر شنا

سالن ورزشی

سونا، جکوزی

سینما

درباره شهر تهران

  شهر تهران بیست و هفتمین شهر بزرگ دنیا  و بیست و پنجمین شهر در جهان از نظر جمعیت می باشد. این شهر پایتخت ایران است و از لحاظ جغرافیایی در شمال ایران و جنوب دامنه رشته کوههای البرز واقع شده است. بلند ترین نقطه این شهر به 2000 متر بالاتر از سطح دریا در شمال و 1050 متر در جنوب می رسد .تهران از شمال به مناطق کوهستانی و از جنوب به مناطق کویری می رسد که همین امر باعث می شود که تهران در مناطق شمالی دارای آب و هوایی سرد و خشک و در مناطق جنوبی دارای آب و هوایی گرم و خشک باشد. زبان اصلی و بومی در تهران فارسی است و اکثر مردم به زبان فارسی با لهجه تهرانی صحبت می کنند.

اطلاعات بیشتر

جستجوی املاک بیشتر


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.