گروه رواق

درباره گروه رواق

اتحاد نشانه ی قدرت است. پس از کسب موفقیت در ارائه خدمات به مشتریان عزیز، گروه رواق تصمیم به ارائه خدماتی گسترده تر و رشد در جهت پیشرفت در عرصه های بین المللی نموده است. امروزه این گروه رواق به عنوان نماینده انحصاری برند های بین المللی مطرح شامل Molteni & C، Dada و Vitra ، با افتخار به عنوان گروهی پیشرو در عرصه مبلمان و طراحی هایی مدرن فعالیت می کند.

برندهای گروه رواق


رواق

در پی موفقیت رواق در عرصه طراحی داخلی، این شرکت به تدریج در زمینه تولید مبلمان نیز توسعه یافت و اقدام به ارائه کلکسیونهای نفیس مبلمان با طراحی های بی نظیر با نام "خانه رواق" نمود. خانه رواق هم اکنون ارائه کننده طیف وسیعی از مبلمان سفارشی با طراحی هایی خاص، به صورت پروژه ای و همچنین به مشتریان مراجعه کننده به خانه رواق می باشیم. هر قطعه از مبلمان رواق به صورت منحصر بفرد برای شما طراحی می شود.

Dada

یک کارگاه نجاری کوچک که توسط آنجلو گاراولیا تاسیس شده بود، در اواخر سال های 70، با تولید مبلمان آشپزخانه بسیار باکیفیت، ایجاد برند Dada و پیوستن به شرکت Molteni & C  توانست از جایگاهی قابل توجه در زمینه مبلمان آشپزخانه برخوردار شود. از اوایل سال های 80 ، Dada که بخشی از گروه مولتنی، از برندهای مطرح در عرصه مبلمان، بوده است، به تولید انبوه مبلمان با کیفیت که توسط طراحان به نام و با تجربه بین المللی طراحی شده اند می پردازد. محصولات این شرکت از نظر طراحی، نوع و جنس مواد بسیار متنوع می باشند. Dada در کنار محصولات و کلکسیون های استاندارد خود، ارائه کننده کلکسون هایی ازز  مبلمان آشپزخانه به صورت سفارشی برای پروژه های خاص و حتی در مقیاس بزرگ می باشد.

Vitra

ماهیت برند Vitra خلق محصولات نوآورانه و طراحی شده توسط طراحان بزرگ بین المللی می باشد. برند Vitra  در کشور سوئیس توسعه یافته است و محصولات آن در سراسر جهان توسط معماران، شرکت ها و کاربران خصوصی در جهت ساخت فضاهای الهام بخش برای زندگی، کار، خرید و همچنین مناطق عمومی مورد استفاده قرار گرفته اند. ویترا در حفظ جایگاه خود در این صنعت به تولید محصولات با دوام، رشد پایدار، قدرت طراحی خوب و روابط پایدار با مشتریان، کارکنان و طراحان پایبند است.

Molteni & C

Molteni به عنوان یک شرکت بین المللی پیشرو در تولید مبلمان، در ایتالیا فعالیت می کند. Molteni متشکل از 4 شرکت می باشد که هر کدام در زمینه ی مختص خود مطرح می باشند: Molteni&C SpA (مبلمان منزل) ، Unifor SpA (مبلمان اداری) ، Dada SpA (آشپزخانه) و Citterio SpA (مبلمان و پارتیشن های اداری). این 4 شرکت همکاری گسترده ای را با توجهه  به توسعه تکنولوژی، تحقیقات و توسعه محصولات با توجه به نیاز مشتریان و تغییرات در محیط کار و منزل، شکل داده اند. 

رواق

Dada

Vitra

Molteni & C

ساختمان های منتخب استفاده کننده از برند گروه رواق


تماس با گروه رواق


آدرس: تهران، فرشته، خیابان فیاضی، پلاک 82

تلفن:  02122049247 (98+)

ایمیل: info@ravagh-group.com

وبسایت: www.ravaghgroup.com

اینستاگرام:  ravaghhome, ravagh.group

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.