شعاع

درباره شعاع

گروه صنعتی شعاع در سال 1324 با هدف فروش و توزیع محصولات روشنایی و الکتریکی تاسیس گردید و با گذشت سالها تلاش و پشتکار متخصصان در امر صنعت و تولید، در سال 1384 اقدام به تاسیس مجموعه "شعاع پنجره" در شهرک صنعتی عباس آباد تهران نمود. این مجموعه با بهره گیری از ماشین آلات مدرن اروپایی در این صنعت به تولید انواع پنجره، در و نما پرداخته و تا کنون افتخار همکاری با پروژه های ساختمانی شاخصی در ایران را داشته است.
این مجموعه با اخذ نمایندگی انحصاری از برند های معتبر جهانی از جمله  Uniform و Aluprof  و ... در حوزه فروش محصولات سعی داشته تا خود را با تکنولوژی روز هم گام کند. 
 

ساختمان های منتخب استفاده کننده از برند شعاع


تماس با شعاع


آدرس: تهران، خیابان پاسداران، ساختمان برج سفید، طبقه هفتم، واحد 707.

تلفن: 0212961 (98+)

فکس:  02122553902 (98+)

وبسایت: : www.shoa.co

 

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.