شرکت رایز

درباره شرکت رایز

شرکت مهندسی رایز با تکیه بر تجربه چندین ساله مدیران خود در صنعت آسانسور و پله برقی ایران و افتخار همکاری با بزرگترین و معتبرترین شرکتهای آسانسوری و ساختمانی موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت FUJITEC ژاپن گردیده است.


شرکت مهندسی رایز این افتخار را دارد که به عنوان نماینده شرکت FUJITEC کلیه خدمات فنی، مهندسی و بازرگانی محصولات شرکت FUJITEC (آسانسور، پله برقی و رمپ متحرک) را عرضه نماید. بدیهی است کلیه عملیات نصب و راه اندازی و ارائه سرویس و گارانتی پس از فروش بعهده این شرکت می باشد. شرکت مهندسی رایز با گردآوری مجموعه ای از نیروهای جوان و با سابقه صنعت آسانسور و پله برقی کشور، استفاده از تجارب و عملکرد 20 ساله بین المللی خود در زمینه بازرگانی، فروش، آماده سازی، نصب و راه اندازی و سرویس و نگهداری بیش از 220 دستگاه آسانسور و پله برقی و همچنین همکاری با شرکتهای مطرح جهانی نظیر FUJITEC، آمادگی ارائه خدمات گوناگون در زمینه مشاوره، طراحی، فروش، بازرگانی، نصب، خدمات پس از فروش و مدرنیزیشن انواع مختلف آسانسور، پله برقی و پیاده روی متحرک را اعلام می دارد.


کارشناسان و متخصصین شرکت رایز آمادگی ارائه هر گونه مشاوره و اطلاعات فنی و مالی را جهت تسریع در امور اجرایی اعلام می نماید .
امید است با حسن انتخاب خود، ما نیز سهم کوچکی در راه عرضه بهترین ها داشته باشیم .
 

ساختمان های منتخب استفاده کننده از برند شرکت رایز


تماس با شرکت رایز


آدرس: ایران، تهران، بلوار آفریقا، خیابان شهید وحید دستگردی، پلاک 251، واحد 4 و 10

تلفن: 02188249611 (98+) - 02188642314 (98+) - 88787755 (98+)

وبسایت: www.rise-lift.com

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2017 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.