آوابل رویا

درباره آوابل رویا

آوابل رویا به معنای آوای رویایی ناقوس، استعاره ای از آوای زیبای پیام امید و رسیدن به فضایی دلپذیر است. شرکت آوا بل رویا با هدف ارائه بهترین فضاهای لاکچری برای خاص پسندان در تهران شروع به کار کرد و تا کنون این شرکت با بهره گیری از تیم حرفه ای متشکل از معماران و طراحان  ایرانی و ایتالیایی موفق به خلق فضاهایی مجلل و منحصر به فرد برای ایرانیان گردیده است. 
آوابل رویا گردآورنده مجموعه ای لوکس از مبلمان، لوازم روشنایی و اکسسوری دست ساز است و نماینده رسمی و انحصاری برند های معتبرایتالیایی و فرانسوی از جمله لالیک، رفلکس انجلو، سرجیو ویلا، اسلاید دیزاین، سگوزو جانی(مورانو)، الکیمیا و مالربا می باشد.

برندهای آوابل رویا


لالیک

کارخانه لالیک در سال 1921 توسط بنیان گذار آن رنه لالیک تاسیس شد. حرکات دقیق و منظم دستان هنرمند و همچنین پیشه ور، تکه هایی با کیفیت استثنایی که دانشی اجدادی است را خلق می کنند. لالیک مواد اولیه مورد استفاده اش را بر اساس طرح هایش تولید می کند.  او آنها را بر اساس توان، نور و رنگ انتخاب می کند، چه ارزش قیمتی داشته باشند یا نه. او طلا و سنگ های قیمتی را با سنگ های نیمه قیمتی، مروارید، عاج و شاخ حیوانات و همچنین مینا و شیشه، ترکیب می کند. به علاوه لالیک افتخار دارد که در میان هنرمندان خود با چهار هنرمندِ دارای عنوان بهترین هنرمندان صنایع دستی در فرانسه ، همکاری می کند.

رفلکس آنجلو

رفلکس با هدف بلندپروازانه ارائه محصولات جدید و معناهایی متفاوت در تکنولوژی صنعتی کریستال بیش از بیست سال پیش تاسیس شد. رفلکس اولین کارخانه ای است که توده عظیم شیشه مورانو را به عنوان پایه در میزهای خود بکار برده است. این  برند همیشه از مواد با کیفیت مانند شیشه، سنگ مرمر، آهن و چوب مصنوعی استفاده می کند و با تسلط بر روی هنر و صنعت، کنتراست تکنیکی و جدیدی، در بریدن لبه ها به کار می برد. نتیجه آن تولید محصولاتی است که ترکیبی کامل از تکنولوژی، طراحی، پژوهش و سنت را بیان می کنند. رفلکس با معماران معروف ایتالیایی و خارجی همکاری دارد.

سرجیو ویلا

زندگی فقط "سیاه یا سفید" نیست، اما رنگ های زیادی وجود دارد که می تواند با هم ترکیب شوند تا اشکال و ایده های هنری جدید خلق کنند. قدرت خلاق، موتور واقعی هر فعالیتی در Sergio Villa Mobilitaly است و ارائه کننده رنگ، حق انتخاب و گزینه های متنوع به مردم می باشد. محصولات Sergio Villa Mobilitaly آثار هنری ای هستند که قادرند هر محیطی را منحصر به فرد، تحریک پذیر، جذاب و بیان گر شخصیت افراد سازد.

اسلاید دیزاین

از سال 2002 که اسلاید دیزاین تاسیس شد، این شرکت پیشرو در زمینه دکوراسین داخلی و خارجی، طراحی نور پروژه ها، رویدادها و اماکن مسکونی بوده است. این برند موفقیت خود را مدیون  بیانگذار اش، جیو کولونا رومانو می باشد. تصورات فانتزی او کاملا با مهارت سی ساله اش در پردازش رزین های پلاستیکی سازگار است. اسلاید کالاهایی با طراحی های رنگارنگ و با استفاده از مواد منحصر به فرد مانند پلی اتیلن تولید می کند که دارای طراحی هایی با کیفیت بالا می باشند و به عنوان آثار هنری زیبا کاربرد دارند. اسلاید همیشه به دنبال مواد و اشکال جدید به عنوان معرف پلی اورتان نرم و سخت است و به لطف همکاری با برخی از معروف ترین طراحان جهان مانند آلساندرو مندینی، پائولا ناون، استفانو جیوواننی، مارسل واندرس، کریم رشید و مارک سدلر به دنبال فرم های جدید می باشد.

جیانی سگوسو

یک نسل بعد از دیگری، خانواده سگوسو همواره هنر تولید شیشه ، لوستر های مدرن و معاصر و آثار شیشه ای دمی مورانو  را زنده نگاه داشته است؛ اثر هنر که بر خلاف ظرافتی که شما در اشیاء شیشه ای تحسین می کنید، در شرایط سختی خلق شده اند. برند جیوانی سگوسو با استفاده از روشی که از 10 قرن گذشته پیش گرفته و از نظر ذهنی و فیزیکی به نیرو و تحمل سختی فراوان نیازمند است، محصولاتی منحصر بفرد تولید می کند. ما به شدت بر این باور هستیم که به منظور القاء سنت هزار ساله مان در محصولات، می بایست در همان مکانی زندگی کنیم که این سنت در آن پا نهاده شد و طی قرن ها  پیشرفت نمود.

آلکیمیا

آلکیمیا یک سنت خانوادگی، دارای هوش، استعداد، ذوق و فرهنگ کافی در زمینه دکوراسیون و همچنین آتلیه ای ساخته شده بر اساس زیبایی، ارزش ها و منابع غیر منتظره می باشد. این برند لابراتواری شامل افراد خلاق، هنرمندان، زیباشناسان و طراحان داخلی است. یک افسانه بین المللی درباره فضاهای داخلی معمارانه شامل سری داستان های تصویری که خانه های خصوصی و همچنین فضاهای مشترک را دکور و تزئین می کند. تعالی دکوراسیون بر اساس الگوهای باستانی و وسوسه انگیز و نوآوری در سبک ها، تکنیک ها و مواد از ویژگی های این برند می باشد.

ماربلا

مالربا در سال 1946 به عنوان برندی متخصص در ساخت مبلمان سفارشی تاسیس شد. برند ماربلا به عنوان یکی از تولید کنندگان مبلمان با کیفیت بالا وبرجسته جهانی در عصر جدید معرفی شده است به طوری که زینت بخش داخلی بعضی از بهترین خانه های جهان، مبلمان مالربا می باشد.  این برند نمادی در عرصه مبلمان لوکس بوده و ارائه کننده راه حل هایی کاملا هم آهنگ با فضای خانه ها می باشد.

اف بای

از زمان تاسیسش،برند اف بای قصد داشته خود را بر اساس ریشه های قدیمی و اصیل ریخته گری استادانه اش معرفی کند، با استفاده از همان فرایندها و روش ها استفاده شد در طی در قرن های گذشته، در جهت رسیدن به همان نتایج عالی. اف بای حقیقتا و به طور دائم در جستجوی راه حل های جدید، ایده ها و الهام ها، برای برآورده ساختن نیازهای مشتریان همیشه در حال تحول است. با وجود عملکرد سنتی اش این برند همواره با دیدی نسبت به آینده و بر اساس سلایق مشتریان فهیم و در حال تحولش فعالیت می کند.

آرکتایپو

لغت آرکی تایپ برگرفته شده از یونان باستان است و معنی آن اشاره به مفاهیم ایده، تصویر و مدل اصلی دارد. نام آرکتیپو توسط شرکت توسکان انتخاب شد، زیرا معنای آن حاوی ایده طراحی اصل و متمایز است. این کلمه بیان کننده این است که این برند چگونه از طریق یافتن مواد با کیفیت بالا و مطالعه و طراحی فرم های جدید توسعه یافته است. ایده ها تبدیل به موارد منحصر به فرد و اصیل می شوند. آرکتیپو میزان درک ما را مورد بررسی قرار داده، و سناریی تولید آن ها بر اساس ترکیبی از طراحی و سنت صنایع دستی تولید پارچه های با ارزش و چرم می باشد. خاص بودن همه جا آسان نیست. کمال، تنوع  در تکنیک های دستی و جذابیت برای محصولات این برند امری معمول می باشند.

گلس ایتالیا

گلس ایتالیا در سال1970 در شهر ماکریا در ایالت بریانزا ایتالیا تاسیس شد. پذیرای ابتکار و نوآوری بودن به همراه احترام زیاد به اصول کیفیت که نشانگر سنت صنعتی لومبارد بزرگ می باشد، گلس ایتالیا را قادر ساخته تا پیشرفتی تدریجی را در تولید محصولات متنوع برای خانه، دفتر و.... تحقق بخشد. محصولات این برند نشان دهنده  ذوقی اصیل  برای تولید محصولات شیشه ای می باشند. این محصولات عالی بر اساس تجربه هایی که میراث موسسان این برند از یک قرن پیش می باشند، تولید می شوند. در فرآیند طراحی آینه ها، مبلمان، لوازم جانبی، قفسه ها، کتاب خانه ها و میزها برند گلس ایتالیا با طراحانی به نام  فعالیت می کند.

وندوم

یک شیوه زندگی، راهی برای بودن که همان واندوم است. برندی پیشگام در زمینه مبلمان داخلی و فضای باز که با ذوق تاسیس شده است. طراحی شده توسط و برای افراد پویا، نوآور و کنجکاو که از مد های روز و روند پیشرفت آن لذت می برند و  تقاضای بهترین کیفیت را برای همه چیز در اطراف خود دارند. دارا بودن فرهنگ طراحی، کلید موفقیت آنهاست و این چیزی است که آنها را به سمت تولید مجموعه های جدید که فضاهای جدیدی را به ارمغان می آورند، سوق می دهد. آنها میان محیط و فرم ارتباط برقرار می کنند. محصولات واندوم ساده ترین فضا را به محیطی مجلل، منحصر به فرد و فوق العاده تبدیل می کنند. این هدف اصلی آن ها است: ایجاد فضاهایی که افراد بتوانند در آن به راحتی زندگی کنند، از آن لذت ببرند و با زیبایی محیط زندگی خود را احاطه کنند.

لالیک

رفلکس آنجلو

سرجیو ویلا

اسلاید دیزاین

جیانی سگوسو

آلکیمیا

ماربلا

اف بای

آرکتایپو

گلس ایتالیا

وندوم

تماس با آوابل رویا


آدرس شوروم: ایران، تهران، زعفرانیه، خیابان سعدآباد 

تلفن: 02122741283 (98+)

آدرس گالری: ایران، تهران، خیابان فرشته، بوتیک مال ملل، طبقه  سوم، پلاک 302،303،304

تلفن: 02126353475 (98+)

وب سایت: www.avabellroya.com

ایمیل: info@avabellroya.com

اینستاگرام: avabellroya
 

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.