روش بوبوا

درباره روش بوبوا

روش بوبوا از برندهای معتبر و شاخص فرانسوی است که با استفاده از ترکیب هماهنگ سبک ها، فرم ها و بافت های مجلل، محصولاتی را طراحی و تولید می کند که بیان کننده سبک هایی کاملاً شخصی می باشند. برای بیش از 50 سال، روش بوبوا همواره در حال بررسی مفاهیم دکوراسیون داخلیِ سازگار با سبک های زندگی خاص هر دوره بوده است. روش بوبوا با بیش از 260 شعبه در تقریباً 40 کشور، دارای موقعیتی پیشرو و مستحکم در عرصه مبلمان و طراحی داخلی می باشد. تهران در حال حاضر پذیرای فروشگاه جدید روش بوبوا در ساختمانی 6 طبقه با فضایی تجاری و نمایشگاهی به مساحت 1500 مترمربع، می باشد و مجموعه ای معاصر و نئو کلاسیک که توسط "گروه مبلمان غفاری " طراحی شده است را به نمایش گذاشته است. مشتریان عزیز می توانند مجموعه ای کامل از مبلمان با کیفیت برتر را که شامل مبل های راحتی، صندلی ها، میزهای کوکتل، صندلی های ناهار خوری، صندلی های تخت شو، تخت، کمد، فایل و مجموعه مبلمان کامل و مناسب برای فضای باز و همچنین لوازم جانبی از قبیل نورپردازی، کوسن و قالیچه را، در نمایشگاه آنها در تهران و یا در وبسایت  www.roche-bobois.co  مشاهده کنند.

روش بوبوا، با یافتن روش های فنیِ پیشرفته برای خم کردن، ساخت، کشیدن، فشردن، برش، آراستن و انحصاری کردن مواد اولیه، آن ها را به قطعاتی زیبا و با احساس که توسط طراحان به نام مانند کنزو تاکادا، اورو ایتو، سدریک راگوت، ساشا لاکیس، کریستوف دلکورت و استیون بورکس طراحی شده اند، تبدیل می کند. همچنین خانه های مد معروف مانند ژان پل گوتیه، میسونی هوم و کریستین لاکروآ، در طراحی طیف گسترده ای از طرح های منحصر به فرد با این برند همکاری می کنند. همکاری با این طراحان یکی از دلیل اصلی موفقیت روشه بوبوا می باشد.

طراحی ECO که توسط روش بوبوا انجام شده، بیان کننده این شعار "احترام بیشتر به محیط زیست" می باشد.

تماس با روش بوبوا


آدرس: تهران، خیابان بهشتی، پلاک 219

تلفن: 02141289 (98+)

وبسایت:  www.roche-bobois.com

ایمیل: tehran@roche-bobois.com

اینستاگرام: rochebobois_iran

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2017 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.