دماوند

استان تهران, دماوند

دماوند شهرستانی زیبا و خوش آب و هوا است که در استان تهران، ایران واقع می باشد. این شهرستان شامل 5 بخش کوچکتر با نام های دماوند، رودهن، آبعلی، کیلان و آبسرد می باشد. دماوند همچنین در جنوب رشته کوه های البرز قرار دارد. این منطقه 1850 متر بالاتر از سطح دریا، و دارای مساحتی حدود 50 کیلومتر مربع می باشد.

وجود کوه دماوند مهمترین ویژگی این منطقه است، که با 5670 متر ارتفاع، بلندترین قله خاورمیانه و بلند ترین کوه آتشفشان در قاره آسیا محسوب می شود. چشم انداز زیبا، آب و هوای خوب، .آبشار یخی، دریاچه تار، دریاچه هویر، سد لار و... از جاذبه های دیگر این شهرستان هستند.

جستجوی املاک مجاور


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.