تنکابن

مازندران, تنکابن

شهر تنکابن ( شهسوار) یکی از شهرهای استان مازندران است که در شمال ایران  واقع می باشد. این شهر از سمت غرب به شهر رامسر، از شرق به شهر چالوس، از جنوب به رشته کوه هاي البرز و از شمال به دریاي خزر متصل است. در واقع این شهر در محاصره شگفت انگیز کوه، دریا و جنگل قرار دارد.

تنکابن معروف به پایتخت مرکبات کشور بوده، جنگل های باصفای دالی خالی، جنگل 2000 و جنگل 3000  از جاذبه هاي گردشگری استان مازندران و به خصوص شهر تنکابن محسوب می شوند. سالانه بالغ بر 300000 گردشگر خارجی در فصول مناسب برای اردو زدن، طبیعت گردی، دوچرخه سواري و سایر تفریحات به این خطه سرسبز سفر می کنند. امکان دسترسی آسان به فرودگاه رامسر از دیگر مزایاي ویژه گردشگری و سرمایه گذاری در تنکابن به شمار می رود.

جستجوی املاک مجاور


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.