جزیره کیش

جزیره کیش

جزیره آزاد کیش از جمله جزایر محدوده خلیج فارس و متعلق به کشور ایران است. این جزیره که در گذشته قیس نامیده می شده است، در جنوب ایران و استان هرمزگان واقع می باشد. جزیره زیبای کیش یکی از قطب های گردشگری منطقه محسوب می شود و سالیانه بسیاری از خانواده‌ها برای گذراندن تعطیلاتی خاطره‌انگیز به کیش سفر می‌کنند و از برنامه‌های تفریحی و شاد تدارک دیده‌ شده در این جزیره توریستی لذت می برند.

این جزیره دارای مراکز خرید و تفریحی بسیاری است که از جاذبه های گردشگری آن میتوان به ساحل مرجانی، كشتی يونانی، پارك دلفين ها، پارک آبی اوشن و... اشاره کرد. همچنین وجود هتل های لاکچری و سطح بالا در این جزیره باعث رضایت خاطر گردشگران می باشد. این جزیره با مساحتی معادل 91/5 کیلومتر مربع، جمعیتی حدود 25 هزار “کیشوند” را در خود جای داده است. (به شهروندان و ساکنین این جزیره، “کیشوند” می گویند.)

جستجوی املاک مجاور


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.