میگون

استان تهران, میگون

میگون درمنطقه اوشان – فشم از شهرهای استان تهران در بخش رودبار قصران شهرستان شمیرانات قرار دارد. میگون باغ شهری در ۲۵ کیلومتری شمال شرقی شهر تهران با مرکزیت فشم و در مسیر جاده لشگرک قرار گرفته. این منطقه دارای باغ های میوه بسیار و سه پیست اسکی می باشد .آب و هوای آن در بهار و تابستان معتدل و در زمستان سرد است.

محله های دیدنی آنجا ایگل، آهار و شکرآب در مسیر بعد از اوشان و همچنین روستاهای امامه می باشد. در مسیر سمت شمال به تقاطع فشم روستای روته و بعد به روستای زایگان به جانستون در سمت راست جاده میرسیم. رودخانه زلال، کوه های بلند، درختان سرسبز باعث جذاب تر شدن این منطقه در بین بازدید کنندگان می شود.

جستجوی املاک مجاور


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.