متخصصین / آرشیتکت ها / منصور وکیلی

نام

منصور وکیلی

تخصص

آرشیتکت

شرکت

گروه مهندسی آرک

درباره منصور وکیلی

دکتر منصور وکیلی متولد 1325 از تهران می باشد. او دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه هنرهای زیبای تهران، مدرک دکترای معماری از مدرسه عالی هنرهای زیبای پاریس و همچنین کارشناسی شهرسازی از دانشگاه ونسی پاریس می باشد.
وی دفتر معماری خود را به نام " وکیلی وهمکاران" با همکاران فرانسوی خود در سال 1366 تاسیس کردند. وی هم اکنون در ایران مشغول همکاری با گروه مهندسی آرک می باشد.
هدف ایشان خلق فضای صحیح در چهار چوب معماری گذشته و مطابق با امکانات تکنولوژی در معماری معاصر، مناسب با روحیات و خصوصیات انسانی است، بطوری که فضای معماری بوجود آمده باعث راحتی روح و مناسب با عملکرد افراد استفاده کننده آن فضا می باشد. 
از کارهای برجسته او می توان مجتمع مسکونی آلتون کورت، هتل البرز، برج اداری مشهد، کالج لویس آراگون فرانسه و پروژه های متعدد دیگری در داخل و خارج کشور را نام برد.
برخی از طراحی های ایشان از جمله مرکز آبی و ورزشی کستر، دبیرستان 600 شاگردی در حومه پاریس، مجموعه مسکونی - اداری شهر توریستی پاریس و... موفق به دریافت جوایز بین المللی ارزنده ای نیز گردیده اند.

 

 مجتمع مسکونی آلتون، به مساحت 27000 مترمربع، واقع در نیاوران، تهران 

برای مطالعه بیشتر در مورد این پروژه کلیک کنید


 

 هتل البرز، در حال ساخت، واقع در استان البرز، ایران 


 

Collage Luis Aragon، واقع در پاریس، فرانسه 


 

 Ecole Cigogne، واقع در پاریس، فرانسه 


 

 Castre، واقع در پاریس، فرانسه 


 

 Boulogne، واقع در پاریس، فرانسه 


 

 Torcy، واقع در پاریس، فرانسه 


 

ارتباط با منصور وکیلی


آدرس: ایران، تهران، بلوار آفریقا، خیابان مهیار، پلاک 4

تلفن: 02126205520 (98+)

ایمیل: mvakili@vwandoo.fr

 

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.