متخصصین / آرشیتکت ها / پیمان شهسواری

نام

پیمان شهسواری

تخصص

آرشیتکت

شرکت

Persice Architecture

درباره پیمان شهسواری

پیمان شهسواری در سال 1363 در تهران متولد شد. او از سال 1372 کار خود را با نقاشی های آبرنگ آغاز کرد و در سال 1378 در این زمینه به عنوان یک نقاش حرفه ای شناخته شد، تا آنجا که یکی از نقاشی هایش در سفارت روسیه نمایش داده شده است. در سال 1381، او تحصیلات خود را در زمینه مهندسی عمران در دانشگاه آزاد ادامه داد. او پس از ارائه مقالات متعدد، تصمیم گرفت تحصیلات خود را در دانشگاه علم و صنعت ایران ادامه دهد و در سال 1386 مدرک کارشناسی خود را دریافت نمود. سپس به  دلیل علاقه شخصی، رشته خود را به معماری تغییر داد و مدرک کارشناسی ارشد خود را در این رشته از همان دانشگاه دریافت کرد. 


زندگی حرفه ای

آقای شهسواری از سال 1383، همزمان با تحصیل در دانشگاه، فعالیت حرفه ای خود در شرکت های متعدد معماری آغاز نمود و چندین  پروژه نیز در طی این سال ها طراحی کرد. از جمله این موارد عبارتند از: مجتمع مسکونی 24 طبقه آوای گلستان واقع در نیاوران-تهران، مجتمع 19 طبقه آموت، ساختمان مهندسی البرز واقع در استان البرز،  رستوران سرآشپز واقع در استان البرز و چندین ساختمان مسکونی دیگر. 
در سال 1387، او با شرکت معماری "آتکینز" همکاری نمود و به عنوان کارآموز درجه اول انتخاب شد. پس از آن، در سال 1390 او شرکت معماری "پرسایس" را تاسیس کرد.
او با استخدام فارغ التحصیلان جوان و علاقه مند، بر ایجاد فرصت های شغلی تمرکز داشت. در طول سالهای 1391 تا 1394، چندین ساختمان را در سبکهای معماری سنتی و مدرن، طراحی کرد که از آن جمله می توان طراحی کاخ ایرانی در شهرک غرب-تهران، اجرای معماری سنتی ایرانی در طراحی و ساخت سیمین رزیدنس واقع در تهران، طراحی ویلاهای خاص، طراحی لیلی پوت (به  سبک کاخ فرانسوی) واقع در دماوند - تهران و بسیاری از پروژه های دیگر را نام برد.
او همواره به دنبال اصولی برای دستیابی به اجرای دقیق طرح ها، واقع گرایی در معماری و القاء مفهوم طرح های معماری به مخاطبین می باشد. او می گوید "ساختمان ها نیز قابلیت مهار شدن دارند".


پروژه های معروف

 مجتمع مسکونی رویای کیش، در حال ساخت در جزیره کیش، ایران 

برای مطالعه بیشتر در مورد این پروژه کلیک کنید


 

 مجتمع تجاری اتو مال، در حال ساخت در شهر تهران، ایران 


 

 ویلای پرشین پالاس، در حال ساخت در شهرک غرب، تهران، ایران 

برای مطالعه بیشتر در مورد این پروژه کلیک کنید


 

 کروز ویلا، در حال ساخت در نوشهر، مازندران، ایران 

برای مطالعه بیشتر در مورد این پروژه کلیک کنید


 

 Stair House، در حال ساخت در شهرک غرب، تهران، ایران 

برای مطالعه بیشتر در مورد این پروژه کلیک کنید


 

ارتباط با پیمان شهسواری


دفتر کار: ایران، تهران، تجریش، خیابان طباطبائی پور، پلاک 66

تلفن: 02122870053 (98+) 02122870052 (98+)

موبایل: 09121902145 (98+)

ایمیل: peyman_arch@yahoo.com

اینستاگرام: peyman.arch.studio

 

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.