بکر بوستان

بکر بوستان

مجتمع اداری-تجاری بکر بوستان در زمینی به مساحت 700 متر مربع، با زیر بنای 4000 متر مربع در 10 طبقه (5 طبقه روی همکف و 4 طبقه زیر زمین) شامل 2 واحد تجاری (200  و 300 متر مربع)، 20 واحد اداری (95 الی 105 متر مربع) و 42 واحد پارکینگ، در پاسداران تهران واقع می باشد.

اطلاعات عمومی

موقعیت: پاسداران، تهران

مالک: بخش خصوصی

آرشیتکت : محمدرضا نیکبخت

طبقات: 14

تعداد واحدهای تجاری: 2 (300 و 200 متر مربع)

تعداد واحدهای اداری: 20 (95 الی 105 متر مربع)

امکانات

تعداد 42 واحد پارکینک

و ....

درباره شهر تهران

  شهر تهران بیست و هفتمین شهر بزرگ دنیا  و بیست و پنجمین شهر در جهان از نظر جمعیت می باشد. این شهر پایتخت ایران است و از لحاظ جغرافیایی در شمال ایران و جنوب دامنه رشته کوههای البرز واقع شده است. بلند ترین نقطه این شهر به 2000 متر بالاتر از سطح دریا در شمال و 1050 متر در جنوب می رسد .تهران از شمال به مناطق کوهستانی و از جنوب به مناطق کویری می رسد که همین امر باعث می شود که تهران در مناطق شمالی دارای آب و هوایی سرد و خشک و در مناطق جنوبی دارای آب و هوایی گرم و خشک باشد. زبان اصلی و بومی در تهران فارسی است و اکثر مردم به زبان فارسی با لهجه تهرانی صحبت می کنند.

اطلاعات بیشتر

جستجوی املاک بیشتر


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.