ساید پارک

ساید پارک

مجتمع مسکونی ساید پارک در زمینی به مساحت 5960  متر مربع با زیر بنای 47192 متر مربع در منطقه سعادت آباد (تهران) در حال ساخت می باشد. این مجتمع در 15 طبقه (10 طبقه مسکونی روی همکف و 4 طبقه زیر زمین) شامل 165 واحد آپارتمان مسکونی (70 ~ 260 متر مربع)، 39 واحد پنت هاوس (260 متر مربع) و 369 واحد پارکینگ می باشد.

اطلاعات عمومی

موقعیت: تهران، سعادت آباد

مالک: بخش خصوصی

آرشیتکت: علیرضا شرافتی

طبقات: 15

تعداد واحدهای مسکونی: 160

مساحت واحدها (مترمربع): 70 الی 260

امکانات

استخر، سونا، جکوزی 

سالن ورزشی

زمین تنیس

مسیر پیاده روی

زمین بازی

کافی شاپ

سینما

کارواش

سالن زیبایی

گالری هنر

اتاق پزشکی

هلی پد

و ...

درباره شهر تهران

  شهر تهران بیست و هفتمین شهر بزرگ دنیا  و بیست و پنجمین شهر در جهان از نظر جمعیت می باشد. این شهر پایتخت ایران است و از لحاظ جغرافیایی در شمال ایران و جنوب دامنه رشته کوههای البرز واقع شده است. بلند ترین نقطه این شهر به 2000 متر بالاتر از سطح دریا در شمال و 1050 متر در جنوب می رسد .تهران از شمال به مناطق کوهستانی و از جنوب به مناطق کویری می رسد که همین امر باعث می شود که تهران در مناطق شمالی دارای آب و هوایی سرد و خشک و در مناطق جنوبی دارای آب و هوایی گرم و خشک باشد. زبان اصلی و بومی در تهران فارسی است و اکثر مردم به زبان فارسی با لهجه تهرانی صحبت می کنند.

اطلاعات بیشتر

جستجوی املاک بیشتر


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.