مرکز خرید سانا

مرکز خرید سانا

مجتمع تجاری سانا در زمینی با مساحت 5000 متر مربع با زیر بنای 55000 متر مربع در 13 طبقه (6 طبقه روی همکف و 6 طبقه زیر زمین ) مشتمل بر 110 واحد تجاری (80~120 متر مربع) و 714 واحد پارکینگ برای مالکین و مراجعین درمنطقه اندرزگو واقع می باشد. یکی از ویژگی های مهم این مرکز خرید، ایجاد تجربه ­ای لذت­ بخش و منحصر بفرد برای مشتری، استفاده از ابزارهای هوشمند، بازدیدها و نظارت بر کیفیت فضاهای عمومی، سرویس­ دهی واحدهای تجاری و کنترل ارتباط موثر همکاران با مشتریان، می باشد.

اطلاعات عمومی

موقعیت: اندرزگو

آرشیتکت: علی قطبی

مالک :  غلامحسین مطهری

طبقات: 13

مساحت واحدهای تجاری: 80/90/100/110/120

امکانات

دارای فودکورت سرباز و سر پوشیده

714 واحد پارکینگ

دسترسی آسان و سریع از خیابان اصلی منطقه

درباره شهر تهران

  شهر تهران بیست و هفتمین شهر بزرگ دنیا  و بیست و پنجمین شهر در جهان از نظر جمعیت می باشد. این شهر پایتخت ایران است و از لحاظ جغرافیایی در شمال ایران و جنوب دامنه رشته کوههای البرز واقع شده است. بلند ترین نقطه این شهر به 2000 متر بالاتر از سطح دریا در شمال و 1050 متر در جنوب می رسد .تهران از شمال به مناطق کوهستانی و از جنوب به مناطق کویری می رسد که همین امر باعث می شود که تهران در مناطق شمالی دارای آب و هوایی سرد و خشک و در مناطق جنوبی دارای آب و هوایی گرم و خشک باشد. زبان اصلی و بومی در تهران فارسی است و اکثر مردم به زبان فارسی با لهجه تهرانی صحبت می کنند.

اطلاعات بیشتر

جستجوی املاک بیشتر


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.