سام سنتر

سام سنتر

مجتمع تجاری سام در زمینی به مساحت 1750 متر مربع در 9 طبقه مشتمل بر 27 واحد تجاری (30 الی 200 متر مربع)، 7 واحد اداری و 240 واحد پارکینگ برای مالکین و مراجعین می باشد. این مجتمع در منطقه فرشته، تهران واقع شده است و دارای دسترسی آسان از طریق خیابان فرشته و بزرگراه مدرس می باشد.

اطلاعات عمومی

موقعیت: فرشته

معماران: سمیه نایب عباس، نازنین افشار، فاطمه براتی پور

طبقات: 9

تعداد واحدهای تجاری: 27

امکانات

 فضای پارکینگ مناسب و استاندارد

 دارای 4 رستوران و کافی شاپ مدرن

 منظره ای زیبا رو به کوه های البرز 

و غیره...

درباره شهر تهران

  شهر تهران بیست و هفتمین شهر بزرگ دنیا  و بیست و پنجمین شهر در جهان از نظر جمعیت می باشد. این شهر پایتخت ایران است و از لحاظ جغرافیایی در شمال ایران و جنوب دامنه رشته کوههای البرز واقع شده است. بلند ترین نقطه این شهر به 2000 متر بالاتر از سطح دریا در شمال و 1050 متر در جنوب می رسد .تهران از شمال به مناطق کوهستانی و از جنوب به مناطق کویری می رسد که همین امر باعث می شود که تهران در مناطق شمالی دارای آب و هوایی سرد و خشک و در مناطق جنوبی دارای آب و هوایی گرم و خشک باشد. زبان اصلی و بومی در تهران فارسی است و اکثر مردم به زبان فارسی با لهجه تهرانی صحبت می کنند.

اطلاعات بیشتر

جستجوی املاک بیشتر


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.