فراز

فراز

مجتمع اداری تجاری فراز در زمینی به مساحت 1400متر مربع و با زیر بنای 16500 متر مربع در تنکابن (مازندران) در حال احداث می باشد. این مجموعه چند منظوره در 19 طبقه دارای 15 واحد تجاری (15 الی 90 مترمربع)، 8 واحد اداری (60 الی 240 مترمربع)، هتل، کلینیک تخصصی، سالن ورزشی و استخر بانوان و آقایان به طور مجزا، سالن پاتیناژ، سالن سینما و تئاتر، فودکورت و رستوران و... می باشد.

اطلاعات عمومی

موقعیت: تنکابن، مازندران

مالک: شرکت طرح و تدبیر ماندگار

آرشیتکت : شرکت طرح و تدبیر ماندگار 

طبقات: 19

تعداد واحدهای تجاری: 15

تعداد واحدهای اداری: 8
 
 

امکانات

سالن اجتماعات، سینما و تئاتر
سالن بدنسازی، استخر، سونا، جکوزی مجزا برای بانوان و آقایان 
بام سبز، تراس شیشه ای و سالن پاتیناژ
کلینیک مجهز 
فودکورت، رستوران مجلل 
زیپ لاین، پد هلیکوپتر
آسانسور پانوراما

درباره تنکابن

شهر تنکابن ( شهسوار) یکی از شهرهای استان مازندران است که در شمال ایران  واقع می باشد. این شهر از سمت غرب به شهر رامسر، از شرق به شهر چالوس، از جنوب به رشته کوه هاي البرز و از شمال به دریاي خزر متصل است. در واقع این شهر در محاصره شگفت انگیز کوه، دریا و جنگل قرار دارد.

اطلاعات بیشتر

جستجوی املاک بیشتر


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.