آوا سنتر

آوا سنتر

مجتمع تجاری آوا سنتر در زمینی به مساحت 2560 مترمربع با زیر بنای مفید 32500 مترمربع در 17 طبقه (10 طبقه روی زمین و 6 طبقه زیر زمین) مشتمل بر 91 واحد تجاری و 440 واحد پارکینگ در منطقه اقدسیه تهران واقع شده است.

اطلاعات عمومی

موقعیت: اقدسیه

مالک: بخش خصوصی

معمار: رضا دانشمیر

طبقات: 17

امکانات

سرویس هایی مثل خیاطی، خشکشویی، کفاشی، کادویی، کلیدسازی، آرایشگاه، نیل اسپا و پت شاپ در فضایی مدرن و وجود 10 طبقه پارکینگ (440 واحد) با طراحی دیدنی به همراه کافه پارکینگ جدید، وله پارک، کارواش و...

درباره شهر تهران

  شهر تهران بیست و هفتمین شهر بزرگ دنیا  و بیست و پنجمین شهر در جهان از نظر جمعیت می باشد. این شهر پایتخت ایران است و از لحاظ جغرافیایی در شمال ایران و جنوب دامنه رشته کوههای البرز واقع شده است. بلند ترین نقطه این شهر به 2000 متر بالاتر از سطح دریا در شمال و 1050 متر در جنوب می رسد .تهران از شمال به مناطق کوهستانی و از جنوب به مناطق کویری می رسد که همین امر باعث می شود که تهران در مناطق شمالی دارای آب و هوایی سرد و خشک و در مناطق جنوبی دارای آب و هوایی گرم و خشک باشد. زبان اصلی و بومی در تهران فارسی است و اکثر مردم به زبان فارسی با لهجه تهرانی صحبت می کنند.

اطلاعات بیشتر

جستجوی املاک بیشتر


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.