درباره مل تک

شرکت مل تک در سال 1355، با هدف اجرای تاسیسات برقی و مکانیکی پروژه های ملی تاسیس گردید. بعد از انقلاب اسلامی با تکیه بر این هدف به فعالیت خود در همکاری با پروژه های ملی ادامه داد. در سال 1367 با بهره گیری از تجربیات مدیران خود، در زمینی به وسعت 10000 متر مربع اقدام به تاسیس کارخانه تولید تجهیزات تهویه مطبوع در شهر یزد نمود. این شرکت همچنین نماینده انحصاری فروش برندهای خارجی Robatherm ، Horos، Action Clima و Unico می باشد.

این شرکت با شعار "آب گرانبها است در مصرف آن دقت کنیم" به فعالیت خود ادامه داده است و با توجه به پیشرفت های کشورهای اروپایی و آمریکایی بخش بازرگانی و فروش خود را گسترش داده و همواره کیفیت برتر را در دستور کار خود قرار داده است.

برندهای مل تک


هوروس

برند مشهور هلندی هوروس، تولید کننده انواع چیلر، پکیج های بهداشتی بیمارستانی، لمینارفلو، کولرها و سیستم های خنک کنندده خشک و سایر تجهیزات تهویه مربوط به بیمارستان می باشد.

روباترم

تولید کننده هواساز با بهترین کیفیت در آلمان و تایلند می باشد. از سال 1954 محصولات خود را با مشخصات خاص و سفارشی ارائه داده است.

اکشن کلایما

با بیش از 20 سال سابقه، این شرکت تولید کننده انواع فن کویل ها و هواسازهای با کیفیت (از ظرفیت 180cfm تا 100000 cfm) از کشور ایتالیا می باشد.

یونیکو

تولید کننده انواع سیستم های آمریکایی بی صدا Small ,Duct ,high ,Velocity) SMPV)، مناسب با هرنوع معماری ساختمان می باشد.

هوروس

روباترم

اکشن کلایما

یونیکو

ساختمان های منتخب استفاده کننده از برند مل تک


تماس با مل تک


آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، جنوب پارک وی، پلاک 2851، واحد1

تلفن: 02122011127 (98+)

فکس: 02122015972 (98+)

وب سایت: www.melltech.co

ایمیل: info@melltech.co

اینستاگرام: mell_tech

 

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.