استان تهران

استان تهران

استان تهران با مساحت 18،909 کیلومتر مربع، قلب تجاری ایران است. تهران از شمال به مناطق کوهستانی و از جنوب به مناطق بیابانی منتهی می شود؛ این دلیل آب و هوای سرد و خشک در قسمت های شمالی و آب و هوای گرم و خشک در بخش های جنوبی استان می باشد.

بعضی از مناطق شهرستان تهران مانند لواسان، میگون، دماوند و ... به دلیل برخورداری از آب و هوای مطبوع و امکانات رفاهی مناسب، مکانی هایی برای گذران اوقات فراغت و سکونت هستند. علاوه بر این، به دلیل بارش برف زیاد در مناطق شمالی استان در فصل زمستان، کوه های البرز مکانی عالی برای ورزش های زمستانی مانند اسکی را تشکیل می دهند. پیست های اسکی دیزین، شمشک و توچال محبوب ترین آن ها در استان تهران می باشند.

جستجوی املاک مجاور


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.