شیراز

شیراز

شیراز شهری با قدمت 4000 ساله، در استان فارس، ایران واقع شده است. شیراز دارای آب و هوای ملایم می باشد و با باغ های فراوان، مزارع کشاورزی در زمین های گسترده، جنگل های مملو از درختان بلوط و دریاچه های کوچک، چشمه ها، آبشارهای زیبا، کوه های سردسیری، پیست اسکی سپیدان و غیره، بسیاری از طبیعت دوستان را جذب خود می کند. اگر در فصل بهار به این شهر زیبا بروید، می توانید نقاط قوت شهر فرهنگی شیراز را احساس کنید. شهر شیراز دارای آثار معماری شگفت انگیز و جاذبه های بسیار از جمله باغ ارم، آرامگاه حافظ، سعدیه، مسجد جامع عتیق، مسجد نصیرالملک، بازار وکیل، ارگ کریم خان، نارنجستان قوام و ... می باشد. 

شیراز با بیش از 25 مرکز خرید و 10 بازار، به عنوان یکی از قطب های تجارت در ایران و خاورمیانه شناخته می شود. مجتمع خلیج فارس، واقع در انتهای شمالی شهر، یکی از بزرگترین مراکز خرید در جهان است.

جستجوی املاک مجاور


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.