لواسان

استان تهران, لواسان

شهر لواسان در ۱۱ کیلومتری شمال شرق تهران در بخش لواسانات، قرار گرفته است که به عنوان یکی از نزدیکترین مناطق خوش آب و هوای ییلاقی شهر تهران به حساب می‌آید. لواسان به خاطر داشتن آب و هوای پاکیزه و چشم‌اندازهای بکر و زیبا از رودخانه جاجرود و دریاچهٔ زیبای سد لتیان، امنیت محلی و مالکین و ساکنین متمول شهرت یافته است.

این شهر را از شمال، کوه‌ ورجین، روستاهای باغدره، کند و افجه، از سمت غرب کوه‌های قصران، از سمت شمال شرق و شرق کوه‌های ایرا، کوه های فیل زمین، روستای لواسان بزرگ و رود جاجرود و از جنوب کوه‌های تلو، زینکوه و ارا کوه در بر می‌گیرند.

از دیدنی های این شهر می توان آبشار برگ جهان، آبشار سوستون، آبشار پسچویک، آبشارناران، غارموزه وزیری و دشت هویج را نام برد.

جستجوی املاک مجاور


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.