تندیس زنبق

تندیس زنبق

مجتمع مسکونی لوکس تندیس زنبق در زمینی به مساحت 3000 متر مربع با زیر بنای 45000 مترمربع در 24 طبقه (15 طبقه روی همکف و 7 طبقه زیرزمین) شامل 62  واحد آپارتمان مسکونی با متراژهای 300 الی 1200 مترمربع و 300 واحد پارکینگ در منطقه زعفرانیه (تهران) در حال احداث می باشد.

اطلاعات عمومی

موقعیت: زعفرانیه، تهران

مالک: آقای گلوی

آرشیتکت: محمدرضا ابراهیم زاده

طبقات: 24

تعداد واحدهای مسکونی: 62

مساحت واحدها (مترمربع): 300 ~ 1200

امکانات

روف گاردن:

  • سینما
  • فضای بازی کودک
  • پیست پیاده روی
  • سالن اجتماعات
  • استخر و فضای آفتاب گیری
  • و...

درباره شهر تهران

  شهر تهران بیست و هفتمین شهر بزرگ دنیا  و بیست و پنجمین شهر در جهان از نظر جمعیت می باشد. این شهر پایتخت ایران است و از لحاظ جغرافیایی در شمال ایران و جنوب دامنه رشته کوههای البرز واقع شده است. بلند ترین نقطه این شهر به 2000 متر بالاتر از سطح دریا در شمال و 1050 متر در جنوب می رسد .تهران از شمال به مناطق کوهستانی و از جنوب به مناطق کویری می رسد که همین امر باعث می شود که تهران در مناطق شمالی دارای آب و هوایی سرد و خشک و در مناطق جنوبی دارای آب و هوایی گرم و خشک باشد. زبان اصلی و بومی در تهران فارسی است و اکثر مردم به زبان فارسی با لهجه تهرانی صحبت می کنند.

اطلاعات بیشتر

جستجوی املاک بیشتر


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.