بهشت نیاتوس

بهشت نیاتوس

مجتمع مسکونی بهشت نیاتوس در زمینی به مساحت 6100 متر مربع و با زیر بنای کل 70000 متر مربع در خیابان فرشته (تهران) در حال احداث می باشد. این مجتمع در 31 طبقه (25 طبقه مسکونی روی همکف و 5 طبقه زیر زمین) شامل 60 واحد آپارتمان مسکونی (350 الی 2000 مترمربع) و دارای 460 واحد پارکینگ می باشد.

اطلاعات عمومی

موقعیت: فرشته، تهران

مالک: گروه مهندسین صحیح النسب و شرکا

آرشیتکت: حمید صحیح النسب 

طبقات: 31

تعداد واحدهای مسکونی: 60

مساحت واحدها (مترمربع): 3502000

امکانات

استخر

سونا و جکوزی

سالن ورزشی

400 پارکینگ اختصاصی و 60 واحد پارکینگ مهمان

کافی شاپ

و...

درباره شهر تهران

  شهر تهران بیست و هفتمین شهر بزرگ دنیا  و بیست و پنجمین شهر در جهان از نظر جمعیت می باشد. این شهر پایتخت ایران است و از لحاظ جغرافیایی در شمال ایران و جنوب دامنه رشته کوههای البرز واقع شده است. بلند ترین نقطه این شهر به 2000 متر بالاتر از سطح دریا در شمال و 1050 متر در جنوب می رسد .تهران از شمال به مناطق کوهستانی و از جنوب به مناطق کویری می رسد که همین امر باعث می شود که تهران در مناطق شمالی دارای آب و هوایی سرد و خشک و در مناطق جنوبی دارای آب و هوایی گرم و خشک باشد. زبان اصلی و بومی در تهران فارسی است و اکثر مردم به زبان فارسی با لهجه تهرانی صحبت می کنند.

اطلاعات بیشتر

جستجوی املاک بیشتر


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.