مرکز خرید بام لند

مرکز خرید بام لند

مجتمع تجاری و تفریحی بام لند در زمینی به مساحت 65000 متر مربع، در 4 طبقه (روی زمین) شامل 30000 متر مربع فضای تجاری دارای واحدهایی از 20 تا 650 متر مربع و حدود 900 واحد پارکینگ می باشد. این مجتمع که به 3 بلوک مجزا تقسیم بندی شده، در منطقه چیتگر، تهران در حال احداث می باشد. بام لند اولین مرکز خرید خطی در فضای باز در ایران می باشد.

اطلاعات عمومی

موقعیت: چیتگر

مالک و آرشیتکت: گروه توسعه مهندسی بام

طبقات: 4

مساحت واحدهای تجاری: 20 ~ 650

امکانات

سه فضای سبز به وسعت 50000 هزار متر مربع

قایق رانی بر روی دریاچه

مجاورت با باشگاه سوار کاری بام (مجهز ترین باشگاه سوار کاری ایران)

پارکینگ

محل بازی کودکان 

درباره شهر تهران

  شهر تهران بیست و هفتمین شهر بزرگ دنیا  و بیست و پنجمین شهر در جهان از نظر جمعیت می باشد. این شهر پایتخت ایران است و از لحاظ جغرافیایی در شمال ایران و جنوب دامنه رشته کوههای البرز واقع شده است. بلند ترین نقطه این شهر به 2000 متر بالاتر از سطح دریا در شمال و 1050 متر در جنوب می رسد .تهران از شمال به مناطق کوهستانی و از جنوب به مناطق کویری می رسد که همین امر باعث می شود که تهران در مناطق شمالی دارای آب و هوایی سرد و خشک و در مناطق جنوبی دارای آب و هوایی گرم و خشک باشد. زبان اصلی و بومی در تهران فارسی است و اکثر مردم به زبان فارسی با لهجه تهرانی صحبت می کنند.

اطلاعات بیشتر

جستجوی املاک بیشتر


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.