فرشته پاسارگاد

فرشته پاسارگاد

مجتمع چند منظوره هتل فرشته پاسارگاد، برجی است مشتمل بر 46 طبقه، که در زمینی به مساحت 4,500 مترمربع و با زیربنایی در حدود 106,000 مترمربع در الهیه، تهران در حال احداث می باشد. این مجموعه شامل 623 واحد پارکینگ، 47 واحد تجاری اختصاصی، 2000 مترمربع فضای اداری، 300 واحد شامل اتاق ها و سوئیت های هتل، و 40 واحد هتل آپارتمان می باشد.

اطلاعات عمومی

موقعیت: الهیه

مالک: بخش خصوصی

آرشیتکت: زاها حدید

سازنده: سهراب اسدی

طبقات: 46

امکانات

10 واحد رستوران و کافی شاپ در طبقات مختلف با تم های متفاوت

623 واحد پارکینگ استاندارد

تالارهای مراسم و سالن اجتماعات 

مجموعه استخر، اسپا و سالن بدنسازی 

26 دستگاه آسانسور با سرعت ها و ظرفیت های مختلف 

درباره شهر تهران

  شهر تهران بیست و هفتمین شهر بزرگ دنیا  و بیست و پنجمین شهر در جهان از نظر جمعیت می باشد. این شهر پایتخت ایران است و از لحاظ جغرافیایی در شمال ایران و جنوب دامنه رشته کوههای البرز واقع شده است. بلند ترین نقطه این شهر به 2000 متر بالاتر از سطح دریا در شمال و 1050 متر در جنوب می رسد .تهران از شمال به مناطق کوهستانی و از جنوب به مناطق کویری می رسد که همین امر باعث می شود که تهران در مناطق شمالی دارای آب و هوایی سرد و خشک و در مناطق جنوبی دارای آب و هوایی گرم و خشک باشد. زبان اصلی و بومی در تهران فارسی است و اکثر مردم به زبان فارسی با لهجه تهرانی صحبت می کنند.

اطلاعات بیشتر

جستجوی املاک بیشتر


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.