وبلاگ / برندهای لاکچری / روبرتو کاوالی هوم

روبرتو کاوالی هوم

روبرتو کاوالی طراح مد ایتالیایی، متولد شهر توسکانی فلورانس میباشد. وی در یک موسسه هنری محلی ثبت نام کرد و بر روی چاپ پارچه متمرکز شد. او در اوایل دهه 1970، یک روش چاپ بر روی چرم را اختراع نمود و امتیاز این روش چاپ را از آن خود کرد. به این ترتیب او شروع به تولید تکه و وصله هایی از مواد مختلف نمود.

 

 

امروزه برند روبرتو کاوالی شامل لباس مردانه، زنانه و لوازم جانبی، عینک، ساعت، جواهرات، عطر، لباس زیر، و مجموعه لوازم خانگی است. گروه روبرتو کاوالی در سال 2012 مجموعه خود را با کلکسیون شیک و هنری مبلمان و لوازم خانگی، شامل کاغذ دیواری، فرش و سایر لوازم داخلی و هنری خلق کرد.

 

 

 

با توجه به فلسفه و بنیان برند روبرتو کاوالی که همواره مفهوم مد و طراحی را با تجمل و ظرافت ترکیب کرده است، روبرتو کاوالی هوم الهام گرفته از الگوها و چاپ های نمادین میباشد. از طرح حیوانات گرفته تا گلها، رنگها و اثرات رنگ و همپوشانی بافت، که همه محصولات این برند را متمایز می سازد.

 

 

 

 

 

توجه دقیق به انتخاب مواد اولیه و پارچه هایی که مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین تطبیق قطعات در پروسه تولید محصول نهایی بسیار حائز اهمیت هستند.

 

 

 


منابع:

www.robertocavalli.com

www.casacollezioni.com

www.casarredo.co.za

 

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.