وبلاگ / بهترین هتل ها در ایران / هتل عباسی، اصفهان

هتل عباسی، اصفهان


هتل مشهور و پنج ستاره عباسی، واقع در خیابان چهار باغ شهر اصفهان، در ایران است. احداث ساختمان این مجموعه حدود 300 سال پیش در زمان پادشاهی سلطان حسین صفوی به اتمام رسید و در دهه 1950 بازسازی شد. در سال 1966، هتل عباسی بررویای استفاده عموم گشوده شد و فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود. این هتل دارای 225 اتاق و سوئیت از جمله اتاق های استاندارد و دو نفره، اتاق های بهشت، سوئیت های استاندارد، قاجار و صفوی و همچنین آپارتمان های دو و سه خوابه می باشد. تمام اتاق های فوق با سیستم های ایمنی ویژه مجهز شده و بر اساس استانداردهای بین المللی هتل داری ساخته شده اند.
علاوه بر این، گنبد فیروزه ای مدرسه چهار باغ، منظره شگفت انگیزی را برای اتاق های سمت باغ ایجاد می کند.
طراحی قاجاری و صفوی برخی از سوئیت ها از جمله عناصر طراحی داخلی و ویژگی های خاص این هتل هستند. این هتل بین المللی، به عنوان یکی از قدیمی ترین هتل های دنیا، دارای 11 سالن چند منظوره با ظرفیت های مختلف برای برگزاری سمینارها و مهمانی های رسمی و غیر رسمی و همچنین یک مجتمع ورزشی شامل استخر، سونا، جکوزی، باشگاه و خدمات ماساژ می باشد.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


منبع:

www.abbasihotel.ir

 

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.