وبلاگ / بهترین هتل ها در ایران / سرای عامری ها : نخستین هتل پنج ستاره کاشان ، ایران

سرای عامری ها : نخستین هتل پنج ستاره کاشان ، ایران

"سرای عامری ها" بزرگترین خانه تاریخی ایران می باشد که در شهر کاشان، استان اصفهان، ایران، قرار دارد. این خانه در دوره زندیه برای "آقا عامری"، یکی از دولتمردان کاشان که مسئول تامین امنیت مسیر میان تهران به کرمان بوده، ساخته شده است. عناصر معماری منحصر به فرد و باشکوه "خانه عامری ها" مانند دکوراسیون های جذاب، ایوان ها، حوض های بزرگ، حیاط ها و باغ ها، باعث جذابیت زیاد عمارت شده است.

سرانجام بعد از 15 سال احیاء و مرمت، "خانه عامری ها" به یک هتل پنج ستاره، همراه با رستوران و کافه تریا برای گردشگران از سراسر دنیا تبدیل شد. این عمارت زیبا شامل 7 حیاط بزرگ به مساحت 9000 مترمربع و تعداد 85 اتاق می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


منابع :

http://www.iranreview.org/content/Documents/%C4%80meri-House-First-Five-Stars-Hotel-in-Kashan.htm

https://www.360cities.net/image/iran-kashan-old-persia-khaneh-ameriha-house-courtyard

https://www.360cities.net/image/iran-kashan-old-persia-khaneh-ameriha-house-03#-657.96,-0.41,110.0

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.