متخصصین / / سید حمید صحیح النسب

نام

سید حمید صحیح النسب

تخصص

آرشیتکت و سازنده

شرکت

Hands

درباره سید حمید صحیح النسب

سید حمید صحیح النسب در سال 1336 در شمیران متولد شد .او پس از دریافت دیپلم ریاضی خود در سن 18 سالگی، بلافاصله به آمریکا رفت و در رشته معماری در دانشگاه ایالتی مریلند در شهر کالج پارک آمریکا به ادامه تحصیل پرداخت. مدرک کارشناسی معماری خود را در سال 1359 از دانشگاه مریلند دریافت نمود و دو سال بعد مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه جورج واشنگتن آمریکا در شهر واشنگتن دی سی دریافت کرد. وی همچنین در رشته شهرسازی در سال 1363 از دانشگاه مریلند آمریکا فارغ التحصیل شد.

زندگی حرفه ای

وی حرفه خود را از سال 1356 شروع کرد و از همان دوران دانشکده در آمریکا چندین پروژه ویلایی را طراحی کرد .از جمله پروژه های او میتوان از ویلای دکتر گوهری در پوتومک مریلند، شپیرو رزیدنس در لانگ آیلند نیویورک، ویلای دکتر محمد علومی در استتند آیلند نیویورک، مکنب رزیدنس در لاس وگاس و گلگر رزیدنس در لندن نام برد.

او در سال 58 شرکت طراحی و ساختمان سازی خود را با نام (HDE) با همکاری برادران خود (سید داود صحیح النسب: مهندس محاسبات سازه از آمریکا، سید علی محمد صحیح النسب: مهندس تاسیسات از آمریکا و مدیر مهندسی ساختمان سازی، سید ناصر صحیح النسب: مهندس برق از آمریکا و مدیر مهندسی ساختمان سازی) تاسیس نمود. وی در مدت 14 سال سکونت در آمریکا، در شهرهای مختلف آن کشور از جمله نیویورک، ویرجینیا، فلوریدا، واشنگتن دیسی، لاس وگاس و ...، بیش از شصت پروژه ساختمانی شامل: ویلا، درمانگاه، هتل و ساختمانهای مسکونی را طراحی، نظارت و اجرا کرده است. همچنین درکشور آمریکا با بیش از بیست معمار معروف آمریکایی مانند مایکل گریوز، رابرت استرن و ... در پروژه های مختلف همکاری داشته است.

او به همراه برادرانش در سال 1370 به ایران بازگشتند و شرکت هندز را تاسیس کردند که از آن پس تعداد حدود 150 پروژه بسیار موفق را در ایران طراحی، نظارت و اجرا کرده اند که از جمله آنها پروژه مسکونی لاکچری برج بهشت در سال 1383 را می توان نام برد. در سال 1385 شهرک بهشت دریا را در کلارآباد مازندران طراحی و اجرا کردند. از پروژه های معروف دیگر ایشان می توان برج مسکونی شیرکوه، برج مسکونی ساسان، برج مسکونی مهران را نام برد. ضمنا مرکز خرید و ساختمان اداری گالریا از جمله پروژه های موفق ایشان می باشد که در زمستان سال 1395 افتتاح شد.

ساختمان اداری، تجاری و هتل 110 طبقه بهشت صلح از جمله آخرین دستاوردهای مهندسی ایشان تا به امروز است که به زودی شاهد ساخت این پروژه خواهیم بود.

سید حمید صحیح النسب از پیشگامان طراحی و ساخت ساختمان های شاخص چند دهه اخیر بوده و دغدغه ارائه ساختمانهایی بی نقص با تلفیقی از ویژگی های معماری ایرانی با نیازهای روز جامعه در آثار ایشان دیده می شود.

پروژه های معروف

 مجتمع مسکونی برج بهشت، واقع در زعفرانیه، تهران 


 

 شهرک ویلایی بهشت دریا، واقع در کلارآباد، مازندران 

برای مطالعه بیشتر در مورد این پروژه کلیک کنید


 

 مجتمع تجاری گالریا، واقع در ولنجک، تهران 

برای مطالعه بیشتر در مورد این پروژه کلیک کنید


 

 مجتمع مسکونی مهران، واقع در زعفرانیه، تهران 

برای مطالعه بیشتر در مورد این پروژه کلیک کنید


 

 ویلای هشت بهشت، واقع در کلارآباد، مازندران 

برای مطالعه بیشتر در مورد این پروژه کلیک کنید


 

 مجتمع مسکونی شیرکوه، واقع در زعفرانیه، تهران 

برای مطالعه بیشتر در مورد این پروژه کلیک کنید


 

 

ارتباط با سید حمید صحیح النسب


آدرس دفتر: تهران، شمیران، خیابان ولنجک، خیابان 15 شرقی، بعد از چهار راه، پلاک 20

تلفن: 02122174650 (98+)

ایمیل: info@handsiran.com

وبسایت: www.handsiran.com

 

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.