برج مسکونی آرمانی

برج مسکونی آرمانی

برج مسکونی آرمانی در زمینی به مساحت 515 متر مربع با زیر بنای 5871 متر مربع در شهر تنکابن (مازندران) در حال احداث می باشد. این مجتمع در 15 طبقه (13 طبقه روی همکف و 1 طبقه زیر زمین) شامل 19 واحد آپارتمان مسکونی (186 الی 562 مترمربع) همراه با 3 واحد پنت هاوس و 22 واحد پارکینگ می باشد. 

اطلاعات عمومی

موقعیت: مازندران، تنکابن

مالک: سهیل گرشاسبی

آرشیتکت: احسان دیاردوست

طبقات: 15

تعداد واحدها: 19

مساحت واحدها (مترمربع): 186 ~ 562

امکانات

استخر آبدرمانی 

سالن ورزشی

سالن اجتماعات

و ...

درباره تنکابن

شهر تنکابن ( شهسوار) یکی از شهرهای استان مازندران است که در شمال ایران  واقع می باشد. این شهر از سمت غرب به شهر رامسر، از شرق به شهر چالوس، از جنوب به رشته کوه هاي البرز و از شمال به دریاي خزر متصل است. در واقع این شهر در محاصره شگفت انگیز کوه، دریا و جنگل قرار دارد.

اطلاعات بیشتر

جستجوی املاک بیشتر


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.