لالیک

برند لالیک بیش از یک قرن پیش، در سال 1888 تاسیس شد و به عنوان نمادی لاکچری در فرانسه از آن زمان باقی مانده است. نام  لالیک یادآور درخشندگی  جواهرات و کریستال می باشد. لالیک پیش از آن که نام تجاری یک برند باشد، نام یک مرد و هنرمند نابغه، رنه جولز لالیک و وارثان او است که شعله خلاقیت های وی را به اشتراک گذاشته اند.

امروزه چشم انداز برند لالیک در امتداد اندیشه های خلاق رنه لالیک، بنیان گذار این برند، شکل می گیرد. این امر از طریق مواردی چون تولید شیشه های عطر کریستالی فوق العاده، طراحی خاص، جدید و هیجان انگیز جواهرات، تولید فراتر از انتظار اشیاء تزئینی با ترکیبی از پارچه های ساتن مورد استفاده در این برند، انجام پروژه های عظیم معماری، تولید لوازم خانه تحت نام این برند و با طراحی های خاص، همکاری با هنرمندان به نام در جهت تولید کالاهای کریستالی با تعداد محدود و بازسازی میراث فرهنگی این برند در تولیداتش، تحقق پیدا می کند.

 

 

شما می توانید نمایندگی های فروش را در وب سایت رسمی لالیک چک کنید، مکان خود را جستجو کرده و نزدیکترین شعبه را بیابید. در ایران، شرکت آوا بل رویا نماینده انحصاری و رسمی این برند فرانسوی می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


منابع:

www.lalique.com

 

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.