وبلاگ / طرح های معماری / ساختمان اداری Torre Reforma، مکزیکو سیتی

ساختمان اداری Torre Reforma، مکزیکو سیتی

The Torre Reforma یک ساختمان اداری است که در مکزیکو سیتی واقع می باشد. این آسمان خراش با ارتفاع 246 متر و 57 طبقه، در سال 2016 بلند ترین آسمان خراش مکزیکو سیتی شد. این مجموعه دارای رستوران، مرکز خرید، فضاهای تفریحی و سالن ورزشی Reforma DOOM International می باشد.

نما و معماری این ساختمان تحت تاثیر معماری مکزیکی قبل از استعمار اسپانیایی ها قرار گرفته است که از اینرو استفاده از مواد جامد (بتن یا سنگ) در این بنا به چشم می خورد. زاویه 45 درجه نمای شیشه ای این ساختمان منظره زیبایی از شهر را در بر میگیرد و همچنین با در نظر گرفتن یک شیب 14 متری، دید مناسبی به خانه های تاریخی روبرو بوجود آمده است. Torre Reforma، برنده جایزه بهترین نوآوری در جهان توسط موزه معماری دویچ (DAM) در سال 2018 شده است. جایزه International Highrise هر دو سال یکبار به پروژه ای که معیارهای طراحی، عملکرد، فن آوری ساختمان، نوآوری و ادغام در طرح های توسعه شهری، پایداری و بهره وری هزینه ها را به بهترین وجه ارائه دهد، تعلق می گیرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


منبع:

www.archdaily.com

 

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.