خانه شماره 3

خانه شماره 3

ویلای خانه شماره 3 در زمینی به مساحت 750 متر مربع با زیر بنای 650 متر مربع در بلوار چمران، شیراز واقع می باشد. این ویلا شامل یک ساختمان 3 طبقه (2 طبقه روی زمین و 1 طبقه زیرزمین) و 4 واحد پارکینگ است.

اطلاعات عمومی

موقعیت: استان شیراز

مالک: بخش خصوصی

آرشیتکت: احمد قدسی منش (دفتر معماری شار)

طبقات: 3

مساحت (مترمربع): 650

امکانات

استخر سرپوشیده

و ...

درباره شیراز

شیراز شهری با قدمت 4000 ساله، در استان فارس، ایران واقع شده است. شیراز دارای آب و هوای ملایم می باشد و با باغ های فراوان، مزارع کشاورزی در زمین های گسترده، جنگل های مملو از درختان بلوط و دریاچه های کوچک، چشمه ها، آبشارهای زیبا، کوه های سردسیری، پیست اسکی سپیدان و غیره، بسیاری از طبیعت دوستان را جذب خود می کند. اگر در فصل بهار به این شهر زیبا بروید، می توانید نقاط قوت شهر فرهنگی شیراز را احساس کنید. شهر شیراز دارای آثار معماری شگفت انگیز و جاذبه های بسیار از جمله باغ ارم، آرامگاه حافظ، سعدیه، مسجد جامع عتیق، مسجد نصیرالملک، بازار وکیل، ارگ کریم خان، نارنجستان قوام و ... می باشد. 

اطلاعات بیشتر

جستجوی املاک بیشتر


کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.