وبلاگ / اکسسوری لاکچری / لامبورگینی "هوراکم" سریعترین خودروی فیلمبرداری دنیا

لامبورگینی "هوراکم" سریعترین خودروی فیلمبرداری دنیا

کمپانی Incline Dynamic Outlet ، سازنده لامبورگینی هوراکم، ادعا دارد که این خودرو سریع ترین خودروی فیلم برداری جهان می باشد. ساخت این خودرو اخیرا در Thermal Club کالیفرنیا به اتمام رسیده است. این خودرو در حال حاضر از دوربینی برخوردار است که توانایی فیلم برداری تا رزولوشن 8k را دارد.

این کمپانی یک دوربین 600,000 دلاری حرفه ای ژیروسکوپی را بر روی سوپرخودرو ای 200,000 دلاری نصب کرده و آن را هوراکم نام گزاری کرده است. (لامبورگینی هوراکان + کمرا = هوراکام)
 

 

تبدیل کردن یک لامبورگینی به ماشین فیلم برداری، نیازمند تغییرات اساسی می باشد. سازندگان این خودرو با برداشتن در کاپوت جلو و پوشش دادن آن با ورقی فلزی شکل و بازویی قدرتمند به طور ماهرانه ای آن را برای فیلم برداری آماده کرده اند.

این خوردو دارای یک موتور 10 سیلندر با توان تولید 610 اسب بخار می باشد که توانایی رسیدن به سرعت 320 کیلومتر برساعت را دارد که گروه VF Engineering با نصب یک سوپرشارژر قدرتمند بر روی آن، توان آن را به 805 اسب بخار افزایش داده اند. 
ساخت هوراکم ماه ها زمان برد و معادل 1.5 میلیون دلار هزینه داشت.

 


منابع:

Thehuracam

Topgear.com

Jalopnik.com

Digitaltrends.com

Zoomit.ir

 

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.