وبلاگ / زندگی به سبک لاکچری / استون مارتین لاگوندا تاراف

استون مارتین لاگوندا تاراف

استون مارتین لاگوندا یک خودرو لاکچری چهار درب است. این خودرو توسط تولید کننده انگلیسی استون مارتین بین سالهای 1974 و 1990 ساخته شده است که در مجموع 645 دستگاه از آن تولید شد. در سال 2014، استون مارتین تأیید کرد که یک مدل جدید لاگوندا به نام Taraf را برای بازار خاورمیانه تولید می کند، که فقط به صورت موردی فروخته می شود. کلمه عربی "taraf" در انگلیسی به معنای نهایت تجمل است. این مدل به صورت دستی و به تعداد 150 دستگاه، با حجم تولید مشابه با پروژه های One-77 و V12 Zagato، برای مشتریان ساخته می شود که فقط برای خاورمیانه در نظر گرفته شده است.

 

 

این مدل به صورت دستی و به تعداد 150 دستگاه، با حجم تولید مشابه با پروژه های One-77 و V12 Zagato، برای مشتریان ساخته می شود که فقط برای خاورمیانه در نظر گرفته شده است. در زیر کاپوت لاگوندا، یک پیشرانه V12 6.0 لیتری با قدرت 540 اسب بخار وجود دارد که تمرکز آن بر روی راحتی سرنشینان می باشد. از اینرو این تنها استون مارتینی است که ممکن است در آن با یک راننده شخصی تجربه رانندگی بهتری داشته باشید. قدرت این خودرو از طریق یک جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک به چرخ های عقب ارسال می شود. انتظار می رود حداکثر سرعت آن نزدیک به 320 کیلومتر در ساعت باشد و 0 تا 100 کیلومتر را حدود 4.4 ثانیه طی کند.

 


منابع:

Astonmartin.com

Wikipedia.org

Autocar.co.uk

Hrowen.co.uk

Toptenteh.com

 

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.