وبلاگ / طرح های معماری / هتل Oasia، سنگاپور

هتل Oasia، سنگاپور

هتل 4 ستاره اوآسیا توسط شرکت معماری WOHA در مرکز شهر سنگاپور، طراحی و در سال 2016 افتتاح گردید. این برج 27 طبقه ای، پوشیده از 21 گونه متفاوت از گیاهان رونده و گلدار در حال رشد می باشد که به عنوان پناهگاهی برای پرندگان در نظر گرفته شده است و این ویژگی سبب شده تا به این هتل لقب برج زنده داده شود و در مقایسه با ساختمان های اطرافش برجسته باشد. 
این هتل دارای کلیه امکانات رفاهی و تفریحی بوده و شامل اتاق ها (314 واحد) و سوییت ها، باشگاه و دفاتر اداری بوده که هر کدام دارای باغ آسمان اختصاصی هستند و وجود این گیاهان گرمسیری باعث ایجاد نور طبیعی، هوای تازه و متعادل شدن هوای فضای داخلی می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


منابع:

www.archdaily.com

www.oasiahotels.com

 

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.