پست منتخب هفته (وبلاگ)


کوروت C8 Z06 سال 2023

شورلت کوروت (C8) هشتمین نسل از خودروهای اسپرت کوروت است که توسط شرکت خودروسازی آمریکایی شورلت تولید می‌شود. کوروت (C8) اولین کوروت "موتور وسط" از زمان معرفی این مدل در سال 1953 است که طراحی آن با طرح مرسوم "موتور جلو" تفاوت دارد.  Z06 سه تیپ خودرو به نام های  1LZ، 2LZ و 3LZ دارد که در هریک از آن ها میزان آسایش فضای داخلی و درجه کیفی تکنولوژی به کار رفته افزایش می یابد.…

بیشتر بدانید...

برند منتخب ماه


گروه رواق

اتحاد نشانه ی قدرت است. پس از کسب موفقیت در ارائه خدمات به مشتریان عزیز، گروه رواق تصمیم به ارائه خدماتی گسترده تر و رشد در جهت پیشرفت در عرصه های بین المللی نموده است. امروزه این گروه رواق به عنوان نماینده انحصاری برند های بین المللی مطرح شامل Molteni & C، Dada و Vitra ، با افتخار به عنوان گروهی پیشرو در عرصه مبلمان و طراحی هایی مدرن فعالیت می کند.

بیشتر بدانید...

درباره سایت املاک لاکچری

وب سایت luxuryProperties.ir توسط گروه مهندسی آرک طراحی و راه اندازی گردیده است. این گروه قبلاً وب سایت های www.arcrealestate.ir و www.toptenteh.com را طراحی و راه اندازی نموده که مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است. هدف اصلی این وب سایت، معرفی برترین املاک در کاربری های گوناگون در سطح کشور می باشد. با توجه به تنوع اقلیمی و زیبایی های طبیعی مناطق مختلف ایران، کاربران می توانند با انتخاب شهرها و مشاهده طبیعت محل، نسبت به جستجوی املاک مورد نظر خود در آن محدوده اقدام نمایند. در بخش برندها، با کیفیت ترین و مدرن ترین محصولات و بیزینس های وابسته به صنعت ساختمان معرفی می شوند. در بخش وبلاگ، آخرین پدیده های تکنولوژیک در ارتباط با صنعت ساختمان و همچنین مطالب آموزنده و سرگرم کننده معرفی می گردند. در بخش متخصصین، معماران، سازندگان و سایر متخصصین برتر در ارتباط با صنعت ساختمان معرفی می شوند.

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.