پست منتخب هفته (وبلاگ)


باغ گیاه شناسی تایوان، چین

شرکت اتریشی Delugan Meissl Associated Architects (DMAA) ساخت مجموعه "باغ گیاه شناسی تایوان" را در چین به پایان رسانده است. این مجموعه سه گلخانه گنبدی شکل دارد که بر روی یک دریاچه مصنوعی و کنار آن قرار گرفته اند. سایت باغ گیاه شناسی تایوان در گذشته معدن ذغال سنگ بوده و کارفرما می خواست آن را به یک پارک طراحی شده و موزه تبدیل کند. توسعه و ساخت این باغ ها نیازمند ایجاد مناظر مصنوعی…

بیشتر بدانید...

برند منتخب ماه


آوابل رویا

آوابل رویا به معنای آوای رویایی ناقوس، استعاره ای از آوای زیبای پیام امید و رسیدن به فضایی دلپذیر است. شرکت آوا بل رویا با هدف ارائه بهترین فضاهای لاکچری برای خاص پسندان در تهران شروع به کار کرد و تا کنون این شرکت با بهره گیری از تیم حرفه ای متشکل از معماران و طراحان  ایرانی و ایتالیایی موفق به خلق فضاهایی مجلل و منحصر به فرد برای ایرانیان گردیده است. 
آوابل…

بیشتر بدانید...

درباره سایت املاک لاکچری

وب سایت luxuryProperties.ir توسط گروه مهندسی آرک طراحی و راه اندازی گردیده است. این گروه قبلاً وب سایت های www.arcrealestate.ir و www.toptenteh.com را طراحی و راه اندازی نموده که مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است. هدف اصلی این وب سایت، معرفی برترین املاک در کاربری های گوناگون در سطح کشور می باشد. با توجه به تنوع اقلیمی و زیبایی های طبیعی مناطق مختلف ایران، کاربران می توانند با انتخاب شهرها و مشاهده طبیعت محل، نسبت به جستجوی املاک مورد نظر خود در آن محدوده اقدام نمایند. در بخش برندها، با کیفیت ترین و مدرن ترین محصولات و بیزینس های وابسته به صنعت ساختمان معرفی می شوند. در بخش وبلاگ، آخرین پدیده های تکنولوژیک در ارتباط با صنعت ساختمان و همچنین مطالب آموزنده و سرگرم کننده معرفی می گردند. در بخش متخصصین، معماران، سازندگان و سایر متخصصین برتر در ارتباط با صنعت ساختمان معرفی می شوند.

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2020 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.