پست منتخب هفته (وبلاگ)


افلاک نمای شانگهای، چین

دفتر معماری Ennead Architects برنده مسابقه بین المللی برای طراحی ساختمان افلاک نمای شانگهای شده است. این پروژه جدید با 38.000 متر مربع مساحت، به موزه علم و تکنولوژی شانگهای (SSTM) واقع در کشور چین هویت تازه ای می بخشد.       معماری این بنا با الهام از اجرام آسمانی طراحی شده است: "پنجره های گرد، گنبد معکوس و کره". پنجره های گرد با دایره ای از نور خورشید که بر روی زمین فضای ورودی و…

بیشتر بدانید...

برند منتخب ماه


آوابل رویا

آوابل رویا به معنای آوای رویایی ناقوس، استعاره ای از آوای زیبای پیام امید و رسیدن به فضایی دلپذیر است. شرکت آوا بل رویا با هدف ارائه بهترین فضاهای لاکچری برای خاص پسندان در تهران شروع به کار کرد و تا کنون این شرکت با بهره گیری از تیم حرفه ای متشکل از معماران و طراحان  ایرانی و ایتالیایی موفق به خلق فضاهایی مجلل و منحصر به فرد برای ایرانیان گردیده است. 
آوابل…

بیشتر بدانید...

درباره سایت املاک لاکچری

وب سایت luxuryProperties.ir توسط گروه مهندسی آرک طراحی و راه اندازی گردیده است. این گروه قبلاً وب سایت های www.arcrealestate.ir و www.toptenteh.com را طراحی و راه اندازی نموده که مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است. هدف اصلی این وب سایت، معرفی برترین املاک در کاربری های گوناگون در سطح کشور می باشد. با توجه به تنوع اقلیمی و زیبایی های طبیعی مناطق مختلف ایران، کاربران می توانند با انتخاب شهرها و مشاهده طبیعت محل، نسبت به جستجوی املاک مورد نظر خود در آن محدوده اقدام نمایند. در بخش برندها، با کیفیت ترین و مدرن ترین محصولات و بیزینس های وابسته به صنعت ساختمان معرفی می شوند. در بخش وبلاگ، آخرین پدیده های تکنولوژیک در ارتباط با صنعت ساختمان و همچنین مطالب آموزنده و سرگرم کننده معرفی می گردند. در بخش متخصصین، معماران، سازندگان و سایر متخصصین برتر در ارتباط با صنعت ساختمان معرفی می شوند.

کلیه داده‌ها (مطالب و تصاویر) با کسب اجازه از مهندسین، مالکین و صاحبان بیزینس های مربوطه بارگذاری گردیده و تنها نزد مدیریت وب سایت luxuryproperties.ir نگهداری می شود و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد متفرقه و یا مجموعه‌ های غیر وابسته قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، پیگرد قانونی دارد. کپی رایت 2017 © LuxuryProperties.ir، تمامی حقوق محفوظ است.